Simulátory Barco pro ŠKODA AUTO

ŠKODA AUTO nově využívá projekční systém s projektory Barco pro simulaci osvětlení vozovky před vozidlem během virtuální noční jízdy. Naše společnost zajistila dodávku a instalaci systému.

Poptat řešení
šipka dolů

AV technika ve Škoda Auto

ŠKODA AUTO využívá moderní AV techniku jak při vývoji nových vozů, tak při plánování výroby. Společnost Nowatron Elektronik vybavila v mladoboleslavské automobilce například studio virtuální reality tzv. Digitální továrnu nebo přímo zasedací místnost šéfdesignéra.

Juraj Mrázik

Juraj Mrázik

Planetária; Simulátory a virtuální realita +420 515 915 031

Simulace osvětlení vozovky

V loňském roce jsme zajistili další zajímavou instalaci a to projekční systém, který slouží k simulaci osvětlení vozovky před vozidlem během virtuální noční jízdy. Jde o 3kanálový projekční systém s půlválcovou projekcí o celkovém rozlišení 4 992 x 1 080 bodů. Projekci zajišťují 3 výkonné jednočipové DLP projektory Barco F32, každý s rozlišením WUXGA s optickými blendovacími maskami, které jsou osazeny před objektivy projektorů pro dosažení dokonalého obrazu, ale také pro perfektní podání úrovní černé barvy v nočních scénách. Korekci geometrie promítaného obrazu obstarávají obrazové procesory Barco WB2560, které umožňují přesné nastavení přechodových zón jednotlivých kanálů.

PODOBNÉ REALIZOVANÉ ZAKÁZKY

Prohlédněte si další řešení, která jsme navrhli na klíč.

IT4Innovations uvedlo do provozu novou laboratoř vizualizace a VR

Nová laboratoř má podpořit aktivity okolo superpočítačů , a to pomocí vizualizace 3D obsahu skrze velkoplošné 3D projekce a....

Nové laserové projektory Barco pro ŠKODA AUTO

Před pěti lety, v roce 2017, jsme na těchto stránkách psali o dodávce nového simulačního systému pro ŠKODA AUTO, využívaného....

Nové 3D kino v návštěvnickém centru elektrárny Ledvice

Pro návštěvníky informačního centra elektrárny je k dispozici zrekonstruované kino s naučnými pořady o elektrárně.

NAVRHNEME VÁM ŘEŠENÍ NA KLÍČ

Hledáte technologického partnera? Neváhejte se na nás obrátit.

šipka nahoru