O společnosti Nowatron

Společnost Nowatron Elektronik byla založena v roce 1992 a v současnosti patří mezi špičku v oblasti profesionálních zobrazovacích systémů, projekční a prezentační techniky.

šipka dolů

Stabilní tým a servisní podpora

Orientujeme se na oblast průmyslových a odolných počítačů, na speciální monitory, velkoplošné zobrazovací systémy, projekční a prezentační techniku. Dodáváme jednotlivá zařízení, ale také navrhujeme kompletní řešení na klíč.

Všechny produkty i celá řešení také servisujeme a udržujeme v kondici. Investujeme mnoho energie i prostředků do zkvalitňování servisu a technické podpory, abyste mohli své technice věřit. Pro ty nejnáročnější provozy jako jsou třeba letiště, zajišťujeme servis 24 hodin denně.

Nejsilnější stránkou Nowatron Elektronik jsou její lidé, které pojí dlouholeté pracovní a přátelské vztahy. Dbáme proto na odborné znalosti našeho týmu, vzděláváme se a udržujeme si přehled o nových technologiích.

Převážná část zaměstnanců u nás pracuje více než 10 let. V Nowatronu pro vás budou pracovat profesionálové, které jejich práce skutečně baví

Naši servisní technici vynikají teoretickým i praktickým znalostmi. Ostatně proto naše techniky využívá belgický výrobce Barco při instalacích svých dispečerských systémů po celém světě.

CO OD NÁS MŮŽETE OČEKÁVAT?

155
spokojených zákazníků
25 let
na trhu se zobrazovací technikou
325
realizovaných projektů

Garance kvality

Nowatron Elektronik je členem Asociace systémové AV integrace (ASAVI). Jedná se o sdružení, které se zabývá především propagací komplexních audiovizuálních řešení a garantuje kvalitu služeb poskytovaných členy tohoto sdružení. 

Jsme na Seznamu kvalifikovaných dodvatelů, které vede Ministerstvo pro místní rozvoj a jsou zde zapsáni dodavatelé, kteří splnili způsobilost podle zákona o zadávání veřejných zakázek. 

Garantujeme vám kvalitu

V roce 2003 jsme získali certifikát kvality dle standardu ISO 9001. Jsme také držiteli certifikace environmentálního managementu dle normy ISO 14001. Tato norma vznikla kvůli identifikaci, kontrolu a řízení v oblasti životního prostředí pro průmysl a obchod.

Důsledně dbáme také na dopady na životní prostředí. Jako dovozce elektrozařízení splňujeme zákonné povinnosti v oblasti sběru a recyklace použitých osvětlovacích zařízení (jsme držiteli osvědčení Ekolamp).

Na základě osvědčení Eko-kom provádíme třídění, recyklaci a využití obalového odpadu podle evropských standardů.

Ke stažení

HISTORIE

2017

2017

Získáváme certifikace Eko-com. 

2017

Získáváme osvědčení Ekolamp, to znamená, že splňujeme zákonné povinnosti v oblasti sběru a recyklace.

2011

2011

Zavádíme systém environmentálního managementu ISO 14 001 a získáváme certifikát ISO.

2006

2006

Získáváme prověrku u NBÚ, díky tomu můžeme dodávat vybavení také armádě, policii a dalších státním a bezpečnostním složkám.

2005

2005

Začínáme pro zákazníky vydávat vlastní časopis Nowatron Review.

2003

2003

Zavádíme programu kvality dle standardu ISO 9001.

1993

1993

Stáváme se partnerem belgické společnosti Barco a začínáme na český i slovenský trh dodávat produkty tohoto uznávaného světového výrobce.

1992

1992

Založení společnosti Nowatron Elektronik.

NAVRHNEME VÁM ŘEŠENÍ NA KLÍČ

Hledáte technologického partnera? Neváhejte se na nás obrátit.

šipka nahoru