O společnosti Nowatron

Společnost Nowatron Elektronik byla založena v roce 1992 a v současnosti patří mezi špičku v oblasti profesionálních zobrazovacích systémů, projekční a prezentační techniky.

šipka dolů

Stabilní tým a servisní podpora

Orientujeme se na oblast průmyslových a odolných počítačů, na speciální monitory, velkoplošné zobrazovací systémy, projekční a prezentační techniku. Dodáváme jednotlivá zařízení, ale také navrhujeme kompletní řešení na klíč.

Všechny produkty i celá řešení také servisujeme a udržujeme v kondici. Investujeme mnoho energie i prostředků do zkvalitňování servisu a technické podpory, abyste mohli své technice věřit. Pro ty nejnáročnější provozy jako jsou třeba letiště, zajišťujeme servis 24 hodin denně.

Nejsilnější stránkou Nowatron Elektronik jsou její lidé, které pojí dlouholeté pracovní a přátelské vztahy. Dbáme proto na odborné znalosti našeho týmu, vzděláváme se a udržujeme si přehled o nových technologiích.

Převážná část zaměstnanců u nás pracuje více než 10 let. V Nowatronu pro vás budou pracovat profesionálové, které jejich práce skutečně baví

Naši servisní technici vynikají teoretickým i praktickým znalostmi. Ostatně proto naše techniky využívá belgický výrobce Barco při instalacích svých dispečerských systémů po celém světě.

CO OD NÁS MŮŽETE OČEKÁVAT?

500+
spokojených zákazníků
32 let
na trhu se zobrazovací technikou
450+
realizovaných projektů

Garance kvality

Máme zavedeny a certifikovány systém řízení managementu kvality dle standardu ISO 9001 a také systém řízení environmentálního managementu dle standardu ISO 14001 v oboru prodej a servis výpočetní, prezentační a vizualizační techniky. Oba tyto systémy řízení stále uplatňujeme, zkvalitňujeme a úspěšně recertifikujeme.

Garantem kvality poskytovaných služeb, je mimo jiné, zápis firmy Nowatron Elektronik, spol. s r. o. na Seznam kvalifikovaných dodavatelů vedeného Ministerstvem pro místní rozvoj. V tomto seznamu jsou ministerstvem vedeni pouze dodavatelé, kteří splňují způsobilost podle zákona o zadávání veřejných zakázek. 

Jako dovozce elektrozařízení splňujeme zákonné povinnosti v oblasti sběru a recyklace použitých osvětlovacích zařízení. Jsme držiteli osvědčení Asekol, dříve Ekolamp.

Na základě osvědčení Eko-kom provádíme třídění, recyklaci a využití obalového odpadu podle evropských standardů.

Ke stažení

HISTORIE

2017

2017

Získáváme certifikace Eko-com. 

2017

Získáváme osvědčení Ekolamp, to znamená, že splňujeme zákonné povinnosti v oblasti sběru a recyklace.

2011

2011

Zavádíme systém environmentálního managementu ISO 14 001 a získáváme certifikát ISO.

2006

2006

Získáváme prověrku u NBÚ, díky tomu můžeme dodávat vybavení také armádě, policii a dalších státním a bezpečnostním složkám.

2005

2005

Začínáme pro zákazníky vydávat vlastní časopis Nowatron Review.

2003

2003

Zavádíme programu kvality dle standardu ISO 9001.

1993

1993

Stáváme se partnerem belgické společnosti Barco a začínáme na český i slovenský trh dodávat produkty tohoto uznávaného světového výrobce.

1992

1992

Založení společnosti Nowatron Elektronik.

NAVRHNEME VÁM ŘEŠENÍ NA KLÍČ

Hledáte technologického partnera? Neváhejte se na nás obrátit.

šipka nahoru