Jaké řešení zajišťujeme?

Moderní technologie, vysoká odbornost, profesionalita, vynikající služby – to vše dnes umožňuje společnosti Nowatron Elektronik, kromě dodávky jednotlivých zařízení, nabízet kompletní technická řešení na klíč. Příklady těchto řešení jsou např. školicí střediska, konferenční sály, muzea, kongresová a informační centra, sportovní stadiony, reklamní a informační systémy, dispečerská pracoviště, digitální kina, planetária, 3D stereoskopická projekce, virtuální realita a mnoho dalších.

Poptat řešení
šipka dolů

AV DESIGN

Společně zanalyzujeme vaše konkrétní přání a potřeby a poté navrhneme na míru to nejvhodnější audio vizuální řešení, včetně vypracování projektové dokumentace. 

DISPEČERSKÁ PRACOVIŠTĚ

Navrhneme pro vás a následně dodáme dispečerské či dohledové centrum za použití nejnovějších technologií, které pracují v nepřetržitém provozu 24/7.

PROJEKČNÍ A PREZENTAČNÍ TECHNIKA

Nabízíme širokou škálu projekční a prezentační techniky jako jsou projektory, projekční plochy, vizualizéry, ozvučovací a řídicí systémy, displeje, kiosky, apod.

CLICKSHARE

Bezdrátové prezentační a konferenční systémy Barco ClickShare do všech zasedacích místností. 

DIGITALNÍ KINA A POSTPRODUKCE

Dodáváme výkonné digitální projektory do kinosálů a postprodukčních studií s širokou škálou velikostí projekčních pláten.

LED OBRAZOVKY A VIDEO STĚNY

Kvalitní velkoplošné LED obrazovky a video stěny vhodné pro venkovní instalace či do krytých hal. Například modulární řešení pro sport, venkovní reklamu, TV studia nebo multikina.

PLANETÁRIA

Poskytujeme komplexní zajištění pro digitální (2D i 3D), hybridní, opto-mechanická, digitální, ale i mobilní planetária. Dodáváme také astronomický software a populárně naučné pořady.

SIMULÁTORY A VIRTUÁLNÍ REALITA

Nejmodernější technika pro zobrazení ve 3D a virtuální realitu, která se stala nezbytným pomocníkem v automobilovém průmyslu, vědeckém výzkumu, v oblasti těžby ropy či plynu.

ODOLNÉ PC, MILITARY, TEMPEST, DOPRAVA, MEDICAL

Široká škála průmyslových, odolných počítačů a IT hardwaru pro průmyslové, dopravní a armádní aplikace. Kompletní sortiment zahrnuje počítače v různých kategoriích zodolnění.

NAVRHNEME VÁM ŘEŠENÍ NA KLÍČ

Hledáte technologického partnera? Neváhejte se na nás obrátit.

šipka nahoru