LED OBRAZOVKY A VIDEO STĚNY

Nabízíme velkoplošné LED obrazovky vhodné pro venkovní instalace či do krytých hal. Například modulární řešení pro sport, venkovní reklamu, TV studia nebo multikina.
Pavel Mihula

Pavel Mihula

LED obrazovky a video stěny +420 251 614 073

Dodáváme LED obrazovky na klíč

Kvalitní velkoplošné LED obrazovky představují ideální řešení pro venkovní instalace, ale i do krytých hal. Modularita systémů nám přináší široké možnosti využití pro různé aplikace, umožňuje neomezenou velikost a rozlišení, ale také vytváření vysoce kreativních obrazovek libovolných tvarů.

K hlavním výhodám této technologie patří nepřekonatelná úroveň jasu a kontrastu, odolnost, dlouhodobá životnost, spolehlivost a bezporuchovost. LED systémy se staly nezbytnou součástí koncertních vystoupení, tanečních, společenských a sportovních akcí.

Velkoplošná reklama

V neposlední řadě si také našly svoje místo v oboru velkoplošných reklam, pro venkovní i vnitřní umístění, např. v nákupních centrech. LED displeje vytvářejí architektonický i informační prvek na fasádách domů, v zábavních či návštěvnických centrech, v muzeích nebo v televizních studiích.

Společnosti zabývající se pronájmem projekční techniky nabízejí LED systémy pro různé show (koncerty, mítinky, společenské akce, sportovní utkání, módní přehlídky, soutěže, atd.).

REALIZOVANÉ ZAKÁZKY

Nová multimediální kostka v O2 aréně

Byla to stavba roku 2004. Symbol sportu i kultury v České republice. Kapacita diváků více než 17 tisíc na lední hokej. Za....

Nová LED obrazovka na stadionu Zlaté přilby

Zlatá přilba (úplný název Zlatá přilba města Pardubic) je každoroční závod motocyklů na ploché dráze, který se koná ve....

Nová LED obrazovka pro společnost Holflor

Reklama společnosti, podniku či provozovny může mít v dnešní době mnoho podob a oslovování potencionálních klientů může....

Nový lifestylový hotel STAGES

Společnost Nowatron Elektronik vybavila nový hotel STAGES, v těsném sousedství O2 arény a O2 universum, moderní AV technikou.

SAZKA sázková kancelář, a.s.

Losování výherních čísel Sportky a dalších sázkových her prošlo radikální proměnou. Vzniklo kompletně nové televizní studio,....

Zobrazit další reference

Nabízené produkty

Zobrazit produkty

Naši dodavatelé

Zobrazit dodavatele

NAVRHNEME VÁM ŘEŠENÍ NA KLÍČ

Hledáte technologického partnera? Neváhejte se na nás obrátit.

šipka nahoru