LED OBRAZOVKY

Nabízíme velkoplošné LED obrazovky vhodné pro venkovní instalace či do krytých hal. Například modulární řešení pro sport, venkovní reklamu, TV studia nebo multikina.

Dodáváme LED obrazovky na klíč

Kvalitní velkoplošné LED obrazovky představují ideální řešení pro venkovní instalace, ale i do krytých hal. Modularita systémů nám přináší široké možnosti využití pro různé aplikace, umožňuje neomezenou velikost a rozlišení, ale také vytváření vysoce kreativních obrazovek libovolných tvarů.

K hlavním výhodám této technologie patří nepřekonatelná úroveň jasu a kontrastu, odolnost, dlouhodobá životnost, spolehlivost a bezporuchovost. LED systémy se staly nezbytnou součástí koncertních vystoupení, tanečních, společenských a sportovních akcí.

Velkoplošná reklama

V neposlední řadě si také našly svoje místo v oboru velkoplošných reklam, pro venkovní i vnitřní umístění, např. v nákupních centrech. LED displeje vytvářejí architektonický i informační prvek na fasádách domů, v zábavních či návštěvnických centrech, v muzeích nebo v televizních studiích.

Společnosti zabývající se pronájmem projekční techniky nabízejí LED systémy pro různé show (koncerty, mítinky, společenské akce, sportovní utkání, módní přehlídky, soutěže, atd.).

REALIZOVANÉ ZAKÁZKY

LED obrazovky nad Václavským náměstím

V srdci Prahy, přímo na Václavském náměstí naleznete klub DUPLEX, místo exkluzivních a originálních akcí.

Nová LED obrazovka v pražské O2 areně

V rámci další modernizace pražské O2 areny jsme dodali a instalovali novou LED obrazovku do restaurace Lokomotivka, která se....

Nový zobrazovací a kamerový systém na Magistrátu hlavního města Prahy

Během letních prázdnin proběhla v jednacím sále pražského Magistrátu deinstalace zastaralé AV techniky, která byla nahrazena....

CinemaCity Chodov

320 m2 LED displejů v novém megaplexu. Vyjímají se na zdech, na schodech a zejména na stropech. Cinema City disponuje 18....

O2 ARENA

Pražská O2 arena v Praze se poprvé otevřela veřejnosti v roce 2004. Společnost Nowatron Elektronik vybavila halu....

Zobrazit další reference

Nabízené produkty

Zobrazit produkty

Naši dodavatelé

Zobrazit dodavatele

NAVRHNEME VÁM ŘEŠENÍ NA KLÍČ

Hledáte technologického partnera? Neváhejte se na nás obrátit.

šipka nahoru