PROJEKČNÍ A PREZENTAČNÍ TECHNIKA

Nabízíme širokou škálu projekční a prezentační techniky jako jsou projektory, projekční plochy, vizualizéry, ozvučovací a řídicí systémy, displeje, kiosky, apod.
Jan Habětín

Jan Habětín

Projekční a prezentační technika; Obrazové stěny; Displeje; Broadcast +420 251 614 073

Řešení na klíč

Vybavíme vaše prostory dle individuálních požadavků. Dodáváme projekční a prezentační techniku renomovaných světových značek. Nabízíme osobní projektory určené pro domácí využití, i pro menší prezentace do kanceláří, mobilní přístroje, přístroje pro pevné instalace, ale také řešení pro simulátory (řízení letecké dopravy, vojenské aplikace), 2D/3D projekce (planetária, kina, muzea, vysoké školy, vývoj a výzkum) a digitální kina.

Dodáme technologie

Nabídku uzavírají super výkonné profesionální projektory, které se vyznačující extrémní spolehlivostí a robustností, určené zejména pro kongresy, koncerty, veřejné akce, letní kina, atp. Dlouholeté zkušenosti a kvalitní portfolio produktů nám umožňují realizaci těch nejsložitějších instalací na klíč.

REALIZOVANÉ ZAKÁZKY

Nový lifestylový hotel STAGES

Společnost Nowatron Elektronik vybavila nový hotel STAGES, v těsném sousedství O2 arény a O2 universum, moderní AV technikou.

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně zrekonstruovala aulu

Prostor Academia centra se dočkal renovace včetně nové projekční a audio techniky.

Nová učebna přírodních věd a digitální planetárium v ZŠ Nuselská

Společnost Nowatron Elektronik dodala a nainstalovala 3D projekční technologii ve standardu DCI do učebny přírodních věd a....

Panoramatická projekce v Muzeu SIKO Čimelice

Historie rodiny Valových v nově vybudovaném muzeu v jižních Čechách.

Vybavení auly Gymnázia Hostivice AV technikou

S radostí vám představujeme další z úspěšných projektů v českém školství, a sice modernizaci školní auly v gymnáziu ve....

Zobrazit další reference

Nabízené produkty

Zobrazit produkty

Naši dodavatelé

Zobrazit dodavatele

NAVRHNEME VÁM ŘEŠENÍ NA KLÍČ

Hledáte technologického partnera? Neváhejte se na nás obrátit.

šipka nahoru