Nové laserové projektory Barco pro ŠKODA AUTO

Před pěti lety, v roce 2017, jsme na těchto stránkách psali o dodávce nového simulačního systému pro ŠKODA AUTO, využívaného k simulaci osvětlení vozovky před vozidlem během virtuální noční jízdy, za účelem návrhu, designu a posouzení světlometů vozidla.

Poptat řešení
šipka dolů

Simulační systém

S postupným fyzickým a morálním stárnutím techniky a zvyšujícími se nároky na věrohodnost prováděných simulací, se po pěti letech společnost ŠKODA AUTO rozhodla systém upgradovat za novější a modernější. Lampové projektory Barco F32 byly nahrazeny nejmodernějšími projektory Barco FL40-4K.
Barco FL40-4K je nejnovějším jednočipovým DLP projektorem s hermeticky zapouzdřeným enginem a robustním hořčíkovým tělem, který je určený pro ty nejnáročnější simulátory. Díky kombinaci světelného zdroje postaveného na polovodičové technologii LED s životností více než 50 000 hodin a výkonu elektroniky Barco Pulse, poskytuje vizuální dokonalost a extrémní spolehlivost při nižších provozních nákladech. Dvojitá clona a optické filtry zajišťují optimální kontrast a hlubší úrovně černé barvy pro podání toho nejčistšího obrazu ve své třídě. FL40-4K projektor je vybavený patentovanou technologií Barco Single-Step Processing (SSP™), jež je součástí výkonné elektroniky Barco Pulse, a která umožňuje projektorům s nativním WQXGA rozlišením, přijímat 4K vstupní a výstupní rozlišení v jediném kroku zpracování. Výsledkem je ostřejší obraz s více detaily. Další výhodou zmíněné elektroniky Barco Pulse je zabudovaná softwarová funkce WARP & BLEND (korekce geometrie a prolnutí obrazu bez viditelných přechodů), což zajišťuje minimální systémovou latenci, protože veškeré zpracování obrazu probíhá v jediném kroku, a to prostřednictvím Barco SSP™. A v neposlední řadě, elektronika Barco Pulse poskytuje navýšený rozsah frekvenčního pásma, který umožňuje k projektoru připojit vstupní signály až do rozlišení 4K @ 60 Hz nebo WQXGA @ 120 Hz pro markantně vyšší kvalitu obrazu bez artefaktů v obraze. Barco Pulse podporuje 10bitové zpracování barev přes rozhraní Display Port 1.2 a také funkci tzv. Smear Reduction Processing (SRP™), kterou využívá ke snížení rozmazání na rychle se pohybujících scénách v obraze.

Juraj Mrázik

Juraj Mrázik

Planetária; Simulátory a virtuální realita +420 515 915 031

PODOBNÉ REALIZOVANÉ ZAKÁZKY

Prohlédněte si další řešení, která jsme navrhli na klíč.

IT4Innovations uvedlo do provozu novou laboratoř vizualizace a VR

Nová laboratoř má podpořit aktivity okolo superpočítačů , a to pomocí vizualizace 3D obsahu skrze velkoplošné 3D projekce a....

Nové 3D kino v návštěvnickém centru elektrárny Ledvice

Pro návštěvníky informačního centra elektrárny je k dispozici zrekonstruované kino s naučnými pořady o elektrárně.

Laboratoř pro studium lidského chování na půdě ČZU

Na konci loňského roku 2015 byla na půdě České zemědělské univerzity v Praze dokončena realizace projektu HUBRU – Laboratoř....

NAVRHNEME VÁM ŘEŠENÍ NA KLÍČ

Hledáte technologického partnera? Neváhejte se na nás obrátit.

šipka nahoru