Vzhůru do oblak s novými displeji pro ŘLP

S řízením letového provozu ČR naše společnost spolupracuje již více než 30 let a za tu dobu jsme společně zrealizovali několik projektů.

Poptat řešení
šipka dolů

Displeje ScioTeq

Spolupráce začala dodávkami grafických generátorů Kontron, pokračovala monitory Barco pro dispečerský simulátor, následovaly dispečerské monitory Barco 2K x 2K, dále jsme dodali například velkoplošnou projekční stěnu Barco do dispečerského sálu ITS atd. Veškerá dodaná řešení se vyznačovala nekompromisní spolehlivostí a dlouhodobou kvalitou s vysokou životností. Belgický  výrobce Barco svá zařízení vyvíjí a vyrábí přesně dle požadavků národních podniků řízení letových provozů po celém světě a má reputaci kvalitních a spolehlivých zobrazovacích systémů s dlouhodobou dostupností náhradních dílů.
Naposledy dodané širokoúhlé displeje Barco MDP-843, nyní dodávané již pod novým názvem společnosti ScioTeq, poskytují velkou pracovní plochu s vynikajícím optickým výkonem. Jsou vybavené nejnovějšími technologiemi LCD panelů. 8,3 megapixelová obrazovka nabízí nepřekonatelnou uniformitu bílého, šedého i černého obrazu. Široký pozorovací úhel, vysoký kontrast a minimální odrazy umožňují vidět každý detail na obrazovce a zvyšují uživatelský komfort a snižují únavu očí. Konstrukce bez ventilátorů zajišťuje tichý provoz. Všechny kabely jsou skryté a konektory jsou snadno přístupné. Tenký design displeje, nízká hmotnost a mechanická flexibilita poskytují uživatelům nový stupeň volnosti a současně snižují náklady na energii. Displeje MDP-843 používají podsvícení LED bez obsahu rtuti, což navíc snižuje spotřebu energie o 20 procent. Displeje neprodukují téměř žádné teplo a mají minimální spotřebu energie, pokud nejsou aktivní.
Řízení letového provozu České republiky je státní podnik pověřený státem k poskytování „letových provozních služeb“ (Air Traffic Services) – ve vzdušném prostoru nad územím České republiky.

Stanislav Valášek

Stanislav Valášek

Dispečerská pracoviště +420 515 915 031

PODOBNÉ REALIZOVANÉ ZAKÁZKY

Prohlédněte si další řešení, která jsme navrhli na klíč.

Nově vybavená pobočka RED HAT Brno

Americká firma Red Hat otevřela v Brně novou multifunkční budovu v technologickém parku. Místní pobočka je největším....

Infocentrum třetího tisíciletí v Hradci Králové

Město Hradec Králové ležící na soutoku řek Labe a Orlice, uvítá turisty, ale i obyvatele tohoto regionu, do moderního....

NAVRHNEME VÁM ŘEŠENÍ NA KLÍČ

Hledáte technologického partnera? Neváhejte se na nás obrátit.

šipka nahoru