Nový Barco dispečink pro PREdistribuce, a.s.

Pro tuto stabilní a prosperující energetickou společnost s dlouholetou tradicí jsme zajistili společně s firmou Siemens, s. r. o., dodávku tří projekčních stěn na dispečerská pracoviště.

Poptat řešení
šipka dolů

Barco dispečink

Společnost PREdistribuce, a. s., zajišťuje distribuci elektřiny na území hlavního města Prahy a města Roztoky. Společnost spravuje a rozvíjí distribuční síť, připojuje zákazníky a poskytuje další služby související s distribucí elektřiny, zejména pro odběratele nízkého i vysokého napětí a výrobce elektrické energie. Na všech dispečerských pracovištích bylo použito stejné řešení a to projekční stěna série Barco OverView OL-721, která je určena pro nepřetržitý provoz 24/7. Každá dispečerská stěna se skládá ze 4 projekčních modulů nejnovější DLP + LED technologie Barco OverView OL-721. Projekční moduly jsou signálově napájeny z výkonného grafického kontroléru Barco NGP124, který běží pod operačním systémem Linux. Kontrolér je osazen výstupní grafickou kartou a pracuje v síti LAN topologicky jako X terminal. U tohoto kontroléru lze samozřejmě zobrazovat data přicházející ze sítě LAN. Projekční stěna obsahuje interní server Barco BCMC, který umožňuje komplexní diagnostiku projekčních modulů přes LAN a vzdálenou správu.

Stanislav Valášek

Stanislav Valášek

Dispečerská pracoviště +420 515 915 031

PODOBNÉ REALIZOVANÉ ZAKÁZKY

Prohlédněte si další řešení, která jsme navrhli na klíč.

Národní dopravní informační centrum v Ostravě

Po deseti letech nepřetržitého provozu se Národní dopravní informační centrum v Ostravě dočkalo kompletního upgradu....

Dispečink pro výrobnu čpavku v Duslo Šaľa

Na Slovensku vznikl první nový závod na výrobu čpavku, který kdy byl vybudován na evropském kontinentě za poslední....

Dispečink Barco pro Řízení letového provozu České republiky

Uplynulo 11 let od otevření Národního střediska letového provozu v Jenči u Prahy, kam naše společnost dodala a instalovala....

NAVRHNEME VÁM ŘEŠENÍ NA KLÍČ

Hledáte technologického partnera? Neváhejte se na nás obrátit.

šipka nahoru