Nový Barco dispečink pro PREdistribuce, a.s.

Pro tuto stabilní a prosperující energetickou společnost s dlouholetou tradicí jsme zajistili společně s firmou Siemens, s. r. o., dodávku tří projekčních stěn na dispečerská pracoviště.

Poptat řešení
šipka dolů

Barco dispečink

Společnost PREdistribuce, a. s., zajišťuje distribuci elektřiny na území hlavního města Prahy a města Roztoky. Společnost spravuje a rozvíjí distribuční síť, připojuje zákazníky a poskytuje další služby související s distribucí elektřiny, zejména pro odběratele nízkého i vysokého napětí a výrobce elektrické energie. Na všech dispečerských pracovištích bylo použito stejné řešení a to projekční stěna série Barco OverView OL-721, která je určena pro nepřetržitý provoz 24/7. Každá dispečerská stěna se skládá ze 4 projekčních modulů nejnovější DLP + LED technologie Barco OverView OL-721. Projekční moduly jsou signálově napájeny z výkonného grafického kontroléru Barco NGP124, který běží pod operačním systémem Linux. Kontrolér je osazen výstupní grafickou kartou a pracuje v síti LAN topologicky jako X terminal. U tohoto kontroléru lze samozřejmě zobrazovat data přicházející ze sítě LAN. Projekční stěna obsahuje interní server Barco BCMC, který umožňuje komplexní diagnostiku projekčních modulů přes LAN a vzdálenou správu.

Petr Barták

Petr Barták

Dispečerská pracoviště +420 515 915 031

PODOBNÉ REALIZOVANÉ ZAKÁZKY

Prohlédněte si další řešení, která jsme navrhli na klíč.

Nové dispečerské pracoviště pro Slovak Telekom

Do hlavního sídla společnosti Slovak Telekom v Bratislavě dodala naše společnost dvě technologie dispečerských stěn pro....

Upgrade projekčního systému Barco v prostorách dispečinku Brněnských komunikací

Kompletní uprgrade všech projekčních modulů Barco sestavených do konfigurace 10 x 2 pro Brněnské komunikace a.s.

Modernizace Podolské vodárny

Voda z Podolské vodárny opět míří do veřejné sítě a vše monitoruje nový dispečink.

NAVRHNEME VÁM ŘEŠENÍ NA KLÍČ

Hledáte technologického partnera? Neváhejte se na nás obrátit.

šipka nahoru