Nové projekční moduly pro společnost Net4Gas

Pro tuto stabilní a prosperující společnost s dlouholetou tradicí jsme v loňském roce zajišťovali upgrade zobrazovací stěny v prostorách firmy NET4GAS, s.r.o. na Kavčích horách v Praze.

Poptat řešení
šipka dolů

Projekční moduly OVL 515

Stávající projekční stěnu z modulů Barco OV 515 jsme nahradili projekčními moduly Barco OVL 515 sestavené do konfigurace 4 x 2. Kompletní upgrade projekčních modulů spočíval ve výměně „elektronického vnitřku“ projekčního modulu za nejnovější typ zobrazovací DLP LED jednotky bez nutnosti dodatečných stavebních úprav. U stávajících zobrazovacích jednotek došlo vývojem k zásadní změně v tom, že LED zobrazovací systém již neobsahuje rotující kotouč a výbojky. Neexistence výbojek u nabízené výměny znamená zásadní pokles provozních nákladů.

Mezi další výhody upgradu patří zvýšená spolehlivost, vyšší jas až o 24% a lepší kontrola zobrazení jasu a barev díky softwaru Barco Sense6. Zabudovaný plnohodnotný spektrometr v každém modulu zajistí jednolitost zobrazení všech modulů jako jedné plochy, ne jako „šachovnice“. Další výhodou je možnost vzdáleného monitoringu a diagnostiky díky BCMC serveru a možnost redundantního zapojení. 

V rámci upgradu nebyly nutné žádné dodatečné stavební úpravy, díky čemuž nevznikly žádné stavební náklady a výměnu bylo možno provést s minimální odstávkou systému. Nová projekční stěna funguje ekologičtěji díky tomu, že nové LED zobrazovací moduly již nemají výbojky, které obsahovaly rtuť. Součásti upgrade projekčních modulů nabídky OV 515 byl i BCMC server a software BARCO Sense6 zajišťující kalibraci a monitoring projekčních stěn.

Stanislav Valášek

Stanislav Valášek

Dispečerská pracoviště +420 515 915 031

PODOBNÉ REALIZOVANÉ ZAKÁZKY

Prohlédněte si další řešení, která jsme navrhli na klíč.

Modernizace Podolské vodárny

Voda z Podolské vodárny opět míří do veřejné sítě a vše monitoruje nový dispečink.

Nová dohledová centra pro společnost ČEPS, a.s.

Společnost Nowatron Elektronik úspěšně instalovala již několik dispečinků a dohledových center pro společnost ČEPS, a.s.....

Modernizace vizualizace řízení CTR a tras ropovodů v MERO ČR, a.s.

Modernizace dispečinku zahrnovala instalaci nové – technologicky nejvyspělejší velkoplošné stěny Barco a AV systému v....

NAVRHNEME VÁM ŘEŠENÍ NA KLÍČ

Hledáte technologického partnera? Neváhejte se na nás obrátit.

šipka nahoru