Nové projekční moduly pro společnost Net4Gas

Pro tuto stabilní a prosperující společnost s dlouholetou tradicí jsme v loňském roce zajišťovali upgrade zobrazovací stěny v prostorách firmy NET4GAS, s.r.o. na Kavčích horách v Praze.

Poptat řešení
šipka dolů

Projekční moduly OVL 515

Stávající projekční stěnu z modulů Barco OV 515 jsme nahradili projekčními moduly Barco OVL 515 sestavené do konfigurace 4 x 2. Kompletní upgrade projekčních modulů spočíval ve výměně „elektronického vnitřku“ projekčního modulu za nejnovější typ zobrazovací DLP LED jednotky bez nutnosti dodatečných stavebních úprav. U stávajících zobrazovacích jednotek došlo vývojem k zásadní změně v tom, že LED zobrazovací systém již neobsahuje rotující kotouč a výbojky. Neexistence výbojek u nabízené výměny znamená zásadní pokles provozních nákladů.

Mezi další výhody upgradu patří zvýšená spolehlivost, vyšší jas až o 24% a lepší kontrola zobrazení jasu a barev díky softwaru Barco Sense6. Zabudovaný plnohodnotný spektrometr v každém modulu zajistí jednolitost zobrazení všech modulů jako jedné plochy, ne jako „šachovnice“. Další výhodou je možnost vzdáleného monitoringu a diagnostiky díky BCMC serveru a možnost redundantního zapojení. 

V rámci upgradu nebyly nutné žádné dodatečné stavební úpravy, díky čemuž nevznikly žádné stavební náklady a výměnu bylo možno provést s minimální odstávkou systému. Nová projekční stěna funguje ekologičtěji díky tomu, že nové LED zobrazovací moduly již nemají výbojky, které obsahovaly rtuť. Součásti upgrade projekčních modulů nabídky OV 515 byl i BCMC server a software BARCO Sense6 zajišťující kalibraci a monitoring projekčních stěn.

Stanislav Valášek

Stanislav Valášek

Dispečerská pracoviště +420 515 915 031

PODOBNÉ REALIZOVANÉ ZAKÁZKY

Prohlédněte si další řešení, která jsme navrhli na klíč.

Videostěny Barco na novém pracovišti CETIN

Akciová společnost Česká telekomunikační infrastruktura (CETIN) vlastní a provozuje největší telekomunikační síť pokrývající....

Národní dopravní informační centrum v Ostravě

Po deseti letech nepřetržitého provozu se Národní dopravní informační centrum v Ostravě dočkalo kompletního upgradu....

Dispečink pro výrobnu čpavku v Duslo Šaľa

Na Slovensku vznikl první nový závod na výrobu čpavku, který kdy byl vybudován na evropském kontinentě za poslední....

NAVRHNEME VÁM ŘEŠENÍ NA KLÍČ

Hledáte technologického partnera? Neváhejte se na nás obrátit.

šipka nahoru