Dispečink pro ČEPS, a.s. v Kočíně

Pro ČEPS v Kočíně byla dodána dispečerská stěna, kterou tvoří 6 projekčních modulů Barco OverView OL-510 (úhlopříčka modulu 50").

Poptat řešení
šipka dolů

Dispečerská stěna Barco

Pro ČEPS v Kočíně byla dodána dispečerská stěna, kterou tvoří 6 projekčních modulů Barco OverView OL-510 (úhlopříčka modulu 50"). Speciální software Barco Sense6 neustále kontroluje a automaticky dolaďuje jas i barevné podání jednotlivých modulů a to tak, aby všechny projekční moduly svítily jako „jedna plocha“.

Každý projekční modul videostěny je datově napájený z výkonného grafického kontroléru Barco TFN NGP-400. Signálový propoj mezi kontrolérem a projekčními moduly, který je umístěn mimo dispečerský sál, zajišťují 20m kabely Molex. Ke kontroléru jsou připojeny optickými kabely vnější signály z protipožárních a kamerových systémů. Barco kontrolér je připojený k vyhrazené síti LAN (teaming mode) a hlavnímu řídicímu systému firmy Siemens běžícímu na platformě Microsoft Windows.

Stanislav Valášek

Stanislav Valášek

Dispečerská pracoviště +420 515 915 031

Ostatní AV technika

Do separátní sítě LAN je připojen ke kontroléru i řídicí systém firmy CUE, z něhož je možné pomocí 12" dotykové obrazovky umístěné na stole dispečerů, měnit rozložení zobrazovaného obsahu na projekční stěně Barco. Klávesnice a myš kontroléru je prodloužena až na dispečink pomocí extenderu od firmy Icron. Výše uvedený kontrolér je dodán v redundantním provedení (2 napájecí zdroje a RAID). Pro „správu“ zobrazovaného obsahu byl použit software Barco CMS.

Projekční stěna je vybavená interním serverem Barco BCMC, který umožňuje komplexní diagnostiku projekčních modulů přes LAN a zároveň vzdálenou správu celého projekčního systému. Systém CUE pomocí 12" dotykové obrazovky ovládá také AV techniku, žaluzie, stmívání, osvětlení či klimatizaci.

PODOBNÉ REALIZOVANÉ ZAKÁZKY

Prohlédněte si další řešení, která jsme navrhli na klíč.

Nová dohledová centra pro společnost ČEPS, a.s.

Společnost Nowatron Elektronik úspěšně instalovala již několik dispečinků a dohledových center pro společnost ČEPS, a.s.....

Nové projekční moduly pro společnost Net4Gas

Pro tuto stabilní a prosperující společnost s dlouholetou tradicí jsme v loňském roce zajišťovali upgrade zobrazovací stěny....

Modernizace vizualizace řízení CTR a tras ropovodů v MERO ČR, a.s.

Modernizace dispečinku zahrnovala instalaci nové – technologicky nejvyspělejší velkoplošné stěny Barco a AV systému v....

NAVRHNEME VÁM ŘEŠENÍ NA KLÍČ

Hledáte technologického partnera? Neváhejte se na nás obrátit.

šipka nahoru