Dispečink Barco pomáhá v DHL IT Services Europe – Praha

Pro DHL IT Services Europe jsme dodali dispečerskou stěnu složenou ze 12-ti 70" projekčních modulů Barco OverView OL-710.

Poptat řešení
šipka dolů

Lídr globální logistiky

Deutsche Post DHL (DPDHL) Group jako lídr globální logistiky závisí na inovativních technologických řešeních, integrovaných aplikacích a vysoce výkonných IT systémech. A to je právě to, co IT Services se svými více než 3 700 zaměstnanci skupině DPDHL poskytují, aby byla vždy o krok napřed před konkurencí. IT Services zajišťují IT služby všem DPDHL divizím 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce na třech světových kontinentech – Amerika (např. datové centrum v Mechanicsburgu, USA), Evropa (např. datové centrum v Praze) a Asie (datové centrum v Cyberjaya, Malajsie). 

Stanislav Valášek

Stanislav Valášek

Dispečerská pracoviště +420 515 915 031

Barco dispečerská stěna

Pro DHL IT Services Europe jsme dodali dispečerskou stěnu složenou ze 12-ti 70" projekčních modulů Barco OverView OL-710. Automatickou kalibraci projekční stěny obstarává software Barco Sense6. Jednotlivé projekční moduly jsou datově připojeny kabely DVI na výstup grafické jednotky Barco NGP400 – grafického kontroléru, který pracuje pod OS Windows7 a je schopen zpracovávat v reálném čase signály ze sítě LAN, vnější signály DVI + video signály a zobrazovat je na výše uvedené matici 6 x 2. Matice projekčních modulů připojená ke kontroléru se „chová“ jako jedna logická plocha. Na kontrolér lze připojit pomocí kabelů až 8 DVI vstupních signálů a 8 kompozitních videí. O „správu“ zobrazovaného obsahu a řízení přístupů se stará software Barco CMS-200. Součástí dodávky byl také technický nábytek Evans.

PODOBNÉ REALIZOVANÉ ZAKÁZKY

Prohlédněte si další řešení, která jsme navrhli na klíč.

Národní dopravní informační centrum v Ostravě

Po deseti letech nepřetržitého provozu se Národní dopravní informační centrum v Ostravě dočkalo kompletního upgradu....

Dispečink pro výrobnu čpavku v Duslo Šaľa

Na Slovensku vznikl první nový závod na výrobu čpavku, který kdy byl vybudován na evropském kontinentě za poslední....

Dispečink Barco pro Řízení letového provozu České republiky

Uplynulo 11 let od otevření Národního střediska letového provozu v Jenči u Prahy, kam naše společnost dodala a instalovala....

NAVRHNEME VÁM ŘEŠENÍ NA KLÍČ

Hledáte technologického partnera? Neváhejte se na nás obrátit.

šipka nahoru