Dispečink Barco pomáhá v DHL IT Services Europe – Praha

Pro DHL IT Services Europe jsme dodali dispečerskou stěnu složenou ze 12-ti 70" projekčních modulů Barco OverView OL-710.

Poptat řešení
šipka dolů

Lídr globální logistiky

Deutsche Post DHL (DPDHL) Group jako lídr globální logistiky závisí na inovativních technologických řešeních, integrovaných aplikacích a vysoce výkonných IT systémech. A to je právě to, co IT Services se svými více než 3 700 zaměstnanci skupině DPDHL poskytují, aby byla vždy o krok napřed před konkurencí. IT Services zajišťují IT služby všem DPDHL divizím 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce na třech světových kontinentech – Amerika (např. datové centrum v Mechanicsburgu, USA), Evropa (např. datové centrum v Praze) a Asie (datové centrum v Cyberjaya, Malajsie). 

Petr Barták

Petr Barták

Dispečerská pracoviště +420 515 915 031

Barco dispečerská stěna

Pro DHL IT Services Europe jsme dodali dispečerskou stěnu složenou ze 12-ti 70" projekčních modulů Barco OverView OL-710. Automatickou kalibraci projekční stěny obstarává software Barco Sense6. Jednotlivé projekční moduly jsou datově připojeny kabely DVI na výstup grafické jednotky Barco NGP400 – grafického kontroléru, který pracuje pod OS Windows7 a je schopen zpracovávat v reálném čase signály ze sítě LAN, vnější signály DVI + video signály a zobrazovat je na výše uvedené matici 6 x 2. Matice projekčních modulů připojená ke kontroléru se „chová“ jako jedna logická plocha. Na kontrolér lze připojit pomocí kabelů až 8 DVI vstupních signálů a 8 kompozitních videí. O „správu“ zobrazovaného obsahu a řízení přístupů se stará software Barco CMS-200. Součástí dodávky byl také technický nábytek Evans.

PODOBNÉ REALIZOVANÉ ZAKÁZKY

Prohlédněte si další řešení, která jsme navrhli na klíč.

Dispečink nové generace ve Škoda Auto

V závodě Škoda Auto v Kvasinách byl spuštěn nový Digital Control Room pro snadnější řízení výroby.

Nové dispečerské pracoviště pro Slovak Telekom

Do hlavního sídla společnosti Slovak Telekom v Bratislavě dodala naše společnost dvě technologie dispečerských stěn pro....

Upgrade projekčního systému Barco v prostorách dispečinku Brněnských komunikací

Kompletní uprgrade všech projekčních modulů Barco sestavených do konfigurace 10 x 2 pro Brněnské komunikace a.s.

NAVRHNEME VÁM ŘEŠENÍ NA KLÍČ

Hledáte technologického partnera? Neváhejte se na nás obrátit.

šipka nahoru