Průmyslová automatizace

Průmyslová výpočetní technika určená pro provoz v náročném průmyslovém prostředí.
Petr Chalupa

Petr Chalupa

Odolné PC, Military, TEMPEST, Doprava +420 251 614 073

Box PC

Nabízíme odolná průmyslová Box PC zavedených značek s dlouholetou historií. V naší nabídce naleznete Box PC rozličných vlastností od DIN-Rail systému, přes počítače stupněm krytí IP67 až po vysoce výkonná průmyslová PC s nejnovější generací vysoce výkonných procesorů.

Panel PC a HMI

Součástí našeho portfolia jsou i panelové počítače, které jsou určeny do průmyslových provozů. Vynikají svojí spolehlivostí a odolností. Nabízíme ucelené portfolio těchto produktů od tradičních výrobců průmyslové techniky, vhodné do provozů se zhoršenýmy provozními podmínkami s odolností vůči kapalinám a prachu až po stupeň IP69K. 

SBC desky a Computers on Modules

Jednodeskové počítače a modulárná počítačové systémy jsou oblíbené v průmyslové automatizaci pro jednoduchost svojí zástavby. Nabízíme desky tradičních i netradičních formátů, volitelně s provozním teplotní rozsahem od -40 až po +85°C.

CompactPCI a VMEbus

CompactPCI, CompactPCI PlusIO, CompactPCI Serial a VMEbu jsou cenově efektivní škálovatelné technologie pro stavbu ICT systémům vhodných zejména pro průmyslové, lékařské, železniční, letecké, komunikační a armádní aplikace.

Nabízené produkty

Zobrazit produkty

Naši dodavatelé

Zobrazit dodavatele

NAVRHNEME VÁM ŘEŠENÍ NA KLÍČ

Hledáte technologického partnera? Neváhejte se na nás obrátit.

šipka nahoru