Military

Vysoce odolná výpočetní technika určená pro provoz v těžkém terénu vyhovující nejpřísnějším armádním standardům.
Petr Chalupa

Petr Chalupa

Odolné PC, Military, TEMPEST, Doprava +420 251 614 073

Odolné notebooky a tablety

V našem portfoliu naleznete celou řadu vysoce odolný přenosných zařízení. Můžete vybírat z portfolia tradičních značek jako je Getac, DELL, Durabook a mnoha jiných. Tato zařízení spňují nejnáročnější armádní normy a lze je v některých případech upravit i pro splnění certifikací Tempest pro práci s utajovanými skutečnostmi.

ICT technika pro systémy bojového velení

Dodáváme širokou škálu produktů pro armádní a bezpečnostní složky. V našem portfoliu naleznete vše od jednodeskových počítaču, přes Box PC, panelové počítače, displeje, serverové systémy, komunikační zařízení až po vysoce sofistikované konzolové systémy.

Prudukty upravené dle požadavků zákazníků

Díky dlouhodobým vztahům s předními výrobci odolných IT produktů jsme schopni ve společné spolupráci modifikovat stávající produkty, nebo vyvinout zcela nový produkt, který přesně splňuje náročné požadavky uživatelů a zákazníků. 

Mobilní zobrazovací stěny

Odolné mobilní stěny výrobce I.R.T.S jsou určeny předevšim pro armádní a bezpečnostní složky a složky IZS. Tyto zobrazovací stěny jsou unikatnáí svojí koncepcí, kdy je možné rychle a snadno sestavit a uvést do provozu stěnu v místě potřeby během 30 minut.

Nabízené produkty

Zobrazit produkty

Naši dodavatelé

Zobrazit dodavatele

NAVRHNEME VÁM ŘEŠENÍ NA KLÍČ

Hledáte technologického partnera? Neváhejte se na nás obrátit.

šipka nahoru