Zasedací místnost pro Swarovski Bohemia

V Praze se nachází několik obchodů Swarovski. Ve Store Celetná sídlí česká pobočka, která si od společnosti Nowatron Elektronik nechala nainstalovat novou zasedací místnost.

Poptat řešení
šipka dolů

Školící a zasedací místnost

Do středně velké zasedací a školící místnosti jsme nainstalovali LCD projektor společnosti NEC se svítivostí 5 300 lumenů a rozlišením 1 920 x 1 200. Projektor svítí na elektricky stahovatelné promítací plátno o rozměru 2 800 x 1 750 mm. Signálový management je řešen přes rozhraní HDBaseT, díky kterému stačilo mezi přípojné místo a projektor nainstalovat pouze příslušný kabel Cat6. V na míru vyrobené skříňce na techniku, která byla navržena tak, aby designově korespondovala se stávajícím nábytkem, je umístěn multipřepínač/převodník signálu Kramer SID-X2N. Ten umožňuje připojit různé typy signálu od HDMI přes DisplayPort až po DVI a VGA a ty pak převede na HDBaseT. Zvuk zajišťuje pár kvalitních  aktivních reproduktorů, ovládání zvuku se řeší přes dálkový ovladač projektoru. Zvukový systém doplňuje bezdrátový mikrofon a malý mix.
Celá instalace pěkně zapadá do interiéru a svým jednoduchým, ale efektivním provedením a cenovou hladinou odpovídá požadavkům uživatele.

Jan Habětín

Jan Habětín

Projekční a prezentační technika; Obrazové stěny; Displeje; Broadcast +420 251 614 073

PODOBNÉ REALIZOVANÉ ZAKÁZKY

Prohlédněte si další řešení, která jsme navrhli na klíč.

Nová učebna přírodních věd a digitální planetárium v ZŠ Nuselská

Společnost Nowatron Elektronik dodala a nainstalovala 3D projekční technologii ve standardu DCI do učebny přírodních věd a....

Modernizace zasedacích místnosti ve společnosti Red Hat Brno

O vybavení největšího vývojového centra společnosti Red Hat v Brně jsme již informovali. Šlo o dodávku a instalaci různorodé....

Masarykova kolej má moderně vybavený kongresový sál

Masarykova kolej se nachází v Praze 6 Dejvicích a byla založena roku 1925 díky morální a finanční podpoře 1.....

NAVRHNEME VÁM ŘEŠENÍ NA KLÍČ

Hledáte technologického partnera? Neváhejte se na nás obrátit.

šipka nahoru