Zasedací místnost pro Swarovski Bohemia

V Praze se nachází několik obchodů Swarovski. Ve Store Celetná sídlí česká pobočka, která si od společnosti Nowatron Elektronik nechala nainstalovat novou zasedací místnost.

Poptat řešení
šipka dolů

Školící a zasedací místnost

Do středně velké zasedací a školící místnosti jsme nainstalovali LCD projektor společnosti NEC se svítivostí 5 300 lumenů a rozlišením 1 920 x 1 200. Projektor svítí na elektricky stahovatelné promítací plátno o rozměru 2 800 x 1 750 mm. Signálový management je řešen přes rozhraní HDBaseT, díky kterému stačilo mezi přípojné místo a projektor nainstalovat pouze příslušný kabel Cat6. V na míru vyrobené skříňce na techniku, která byla navržena tak, aby designově korespondovala se stávajícím nábytkem, je umístěn multipřepínač/převodník signálu Kramer SID-X2N. Ten umožňuje připojit různé typy signálu od HDMI přes DisplayPort až po DVI a VGA a ty pak převede na HDBaseT. Zvuk zajišťuje pár kvalitních  aktivních reproduktorů, ovládání zvuku se řeší přes dálkový ovladač projektoru. Zvukový systém doplňuje bezdrátový mikrofon a malý mix.
Celá instalace pěkně zapadá do interiéru a svým jednoduchým, ale efektivním provedením a cenovou hladinou odpovídá požadavkům uživatele.

Jan Habětín

Jan Habětín

Projekční a prezentační technika +420 251 614 073

PODOBNÉ REALIZOVANÉ ZAKÁZKY

Prohlédněte si další řešení, která jsme navrhli na klíč.

Dům přírody Hodonínské Dúbravy

V únoru 2022 město Hodonín zahájilo výstavbu návštěvnického střediska NPP Hodonínská Dúbrava s názvem „Dům přírody....

Vybavení zasedacích místností Úřadu vlády ČR

Úřad vlády České republiky sídlí od roku 1993 v budově Strakovy akademie v Praze 1 na Malé Straně a je ústředním orgánem....

Efektivnější kurzy v Pražském kulinářském institutu díky nové AV technice

Jak může audio video technika pomoci v gastronomii? Může. Nejen jako rádio na kuchyňské lince.

NAVRHNEME VÁM ŘEŠENÍ NA KLÍČ

Hledáte technologického partnera? Neváhejte se na nás obrátit.

šipka nahoru