Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně zrekonstruovala aulu

Prostor Academia centra se dočkal renovace včetně nové projekční a audio techniky.

Poptat řešení
šipka dolů

Projekční a audio technika do konferenčního sálu

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně (dále jen UTB) je veřejná vysoká škola univerzitního typu, má šest samostatných fakult v rámci kraje. Nabízí studium technických a technologických, ekonomických, uměleckých, informatických, humanitních i zdravotnických oborů. Během let 2020 – 2021 se rozhodla zrekonstruovat svou aulu Academia centra, která se nachází v budově Fakulty managementu a ekonomiky. S opravami se začalo už na konci loňského roku. Z auly zmizely sedačky i pódium, k samotnému uzavření auly došlo ale už před více než dvěma lety. K nejrůznějším akcím sloužil prostor Academia centra více než 25 let. Konaly se zde promoce, slavnostní shromáždění akademické obce nebo konference. Teď se zde vybuduje kompletně nové technické vybavení, navazující foyer, šatny a sociální zařízení. Architektonickou studii zpracovala celosvětově známá architektka a zlínská rodačka Eva Jiřičná v roce 2019. Ta klade vysoké nároky na architektonický a estetický vzhled nových konstrukcí a také na funkčnost a životnost nově instalovaných prvků, zařízení a interiérového vybavení. V maximální míře jsou zachovány stávající konstrukce, které to dovolují. 

V úzké spolupráci s brněnskou společností ApS Brno společnost Nowatron Elektronik dodala a nainstalovala projekční a audio techniku do konferenčního sálu. Vzhledem k požadavkům na multifunkčnost prostoru byl dodán laserový DCI projektor Barco SP4K-25 osazený media serverem Barco ICMP-X s kapacitou datového úložiště 6TB. Tento projektor, nabízející nativní rozlišení 4K (4 096 x 2 160) a vysoký světelný výkon 23 500 lumenů, splní nejen požadavky na projekci během konferencí, ale také obslouží případnou kino projekci, pokud by se aula v budoucnu stala součástí filmového festivalu konaného pravidelně ve Zlíně. Obraz z projektoru bude promítán na kino plochu prémiové značky Harkness o šířce 6,5 m. Ozvučení sálu potom zajistí kvalitní audio repro soustava JBL, napojená na zesilovače Crown a na srdce celého audio řetězce, DCI audio procesor Dolby CP950.

Jan Habětín

Jan Habětín

Projekční a prezentační technika +420 251 614 073

PODOBNÉ REALIZOVANÉ ZAKÁZKY

Prohlédněte si další řešení, která jsme navrhli na klíč.

Dům přírody Hodonínské Dúbravy

V únoru 2022 město Hodonín zahájilo výstavbu návštěvnického střediska NPP Hodonínská Dúbrava s názvem „Dům přírody....

Vybavení zasedacích místností Úřadu vlády ČR

Úřad vlády České republiky sídlí od roku 1993 v budově Strakovy akademie v Praze 1 na Malé Straně a je ústředním orgánem....

Efektivnější kurzy v Pražském kulinářském institutu díky nové AV technice

Jak může audio video technika pomoci v gastronomii? Může. Nejen jako rádio na kuchyňské lince.

NAVRHNEME VÁM ŘEŠENÍ NA KLÍČ

Hledáte technologického partnera? Neváhejte se na nás obrátit.

šipka nahoru