Universal Production Partners

Universal Production Partners (UPP), jeden z největších post produkčních domů ve střední Evropě, na začátku letošního roku rozšířil svoje stávající projekční vybavení o v pořadí již třetí digitální DC2K projektor BARCO DP-1500.

Poptat řešení
šipka dolů

Barco projektor

Společnost UPP rozšířila svoje prostory o zcela nový kinosál osazený 40 sedadly a s plátnem o šířce 7 metrů. Při realizaci byly na sál a na dodávané technologie kladeny vysoké požadavky, v souladu se specifikacemi DCI, aby mohl sloužit k projekci kontroly kvality a finálního předvedení výsledků práce tvůrcům snímků, tzv „review room".

Na základě dosavadních zkušeností jak s kvalitou, kterou Barco nabízí, tak s lokální technickou podporou, byl vybrán, jako nejvhodnější řešení digitální projekce, projektor Barco DP-1500. Nowatron Elektronik, touto v pořadí již třetí instalací pro UPP, úspěšně navázal na společnou dlouhodobou spolupráci. Barco opět potvrdilo svoji vedoucí pozici a kvalitu svých produktů.

Nowatron Elektronik

Nowatron Elektronik

Kontaktujte prosím přímo naše centrály v Praze nebo v Brně 251 614 073 (Praha) nebo 515 915 031 (Brno)

Barco DP-1500

DP-1500 je vybavený nejmodernější DLP Cinema™. technologií od Texas Instruments se zabudovaným DMD čipem 0,98" o rozlišení 2 048 x 1 080 bodů. DP-1500 vyhovuje náročným DCI standardům. Nabízí široké možnosti nastavení barevného prostoru a perfektní barevnou uniformitu, řízení konstantního světelného výkonu lampy (CLO), vysoký kontrast a dokonale ostrý obraz v 2K rozlišení. Díky mnoha technologickým vylepšením (hermeticky zapouzdřený optický engine, menší velikosti čipu, modulární design, záložní zdroj atp.) tento projekční systém garantuje nízké provozní náklady, dlouhou životnost, spolehlivost provozu a v neposlední řadě dlouhodobé zachování profesionální kvality obrazu.

Universal Production Partners

Společnost UPP nabízí komplexní workflow digitálního zpracování obrazu včetně výroby vizuálních efektů na vysoce profesionální úrovni, jak pro filmovou tvorbu, tak i pro broadcast.

Tento přední post produkční dům se v loňském roce mimo jiné podílel na české filmové tvorbě oceněné Českým lvem 2008, jako například Občan Havel, Hlídač č.47, Venkovský učitel a Děti noci. Dále bylo UPP v roce 2008 již poněkolikáté nominováno a je držitelem jednoho z nejprestižnějších filmových ocenění EMMY.

PODOBNÉ REALIZOVANÉ ZAKÁZKY

Prohlédněte si další řešení, která jsme navrhli na klíč.

Kladenské kino Hutník promítá filmy s laser-fosforovým projektorem Barco

Kino Hutník provedlo v roce 2010 digitalizaci kina podle DCI standardu a v roce 2012 kompletně zrekonstruovalo interiér

Digitální projektor Barco DP2K-P na Kavčích horách

Česká televize modernizovala své pracoviště na Kavčích horách a vybavila jej mimo jiné novým digitálním post produkčním....

NAVRHNEME VÁM ŘEŠENÍ NA KLÍČ

Hledáte technologického partnera? Neváhejte se na nás obrátit.

šipka nahoru