TJ Slavoj Rohatec na Hodonínsku má novou LED obrazovku

LED obrazovka pro sportovní areál s časomírou pro fotbal.

Poptat řešení
šipka dolů

LED obrazovka s časomírou

Do sportovního areálu TJ Slavoj v Rohatci jsme nainstalovali novou LED obrazovku. Díky této moderní technologii bude fotbalový klub schopen poskytnout divákům a hráčům ještě lepší zážitek z každého zápasu.

LED technologie nabízí výbornou kvalitu obrazu a umožňuje zobrazovat různé informace a reklamy během zápasů. Pro tento projekt jsme použili variantu LED obrazovky s DotPitch 3,9 mm. Velikost obrazovky je 5 x 3 m s celkovým rozlišením 1 280 x 768 bodů a svítivostí 4 500 cd/m².

Společně s LED obrazovkou jsme také dodali časomíru pro fotbal.  Jedná se o profesionální software, který slouží nejen k informacím o samotné hře, ale i k vytváření zápasové atmosféry, animace a reklam. Jeho funkce jsou: ovládání skóre a času včetně úprav, pozadí s názvy mužstev a jejich loga, animační videa (například Gól, potlesk, střídání, žlutá a červená karta), reklamní smyčky videa, obrázky, texty a zobrazení sestav (obrázkových karet hráčů). 

LED Obrazovka je řízena kontrolérem Novastar TB50, který integruje možnosti přehrávání a ovládání, což operátorům umožňuje publikovat obsah a ovládat LED displej pomocí jednoho počítače.

TJ Slavoj Rohatec je český fotbalový klub, který sídlí v Rohatci na Hodonínsku v Jihomoravském kraji. Založen byl roku 1928 a své domácí zápasy hraje na fotbalovém hřišti ve sportovním areálu TJ Slavoj v Rohatci.

Pavel Mihula

Pavel Mihula

LED obrazovky a video stěny +420 251 614 073

PODOBNÉ REALIZOVANÉ ZAKÁZKY

Prohlédněte si další řešení, která jsme navrhli na klíč.

Nová LED obrazovka na budově společnosti Boltjes International

Nové nainstalované prezentační zařízení, díky kterému Vám společnost Boltjes International umožní nahlédnout nejenom do své....

Nová multimediální kostka v O2 aréně

Byla to stavba roku 2004. Symbol sportu i kultury v České republice. Kapacita diváků více než 17 tisíc na lední hokej. Za....

Nová LED obrazovka na stadionu Zlaté přilby

Zlatá přilba (úplný název Zlatá přilba města Pardubic) je každoroční závod motocyklů na ploché dráze, který se koná ve....

NAVRHNEME VÁM ŘEŠENÍ NA KLÍČ

Hledáte technologického partnera? Neváhejte se na nás obrátit.

šipka nahoru