SAZKA sázková kancelář, a.s.

Losování výherních čísel Sportky a dalších sázkových her prošlo radikální proměnou. Vzniklo kompletně nové televizní studio, v němž jsou použity nejmodernější zobrazovací technologie.

Poptat řešení
šipka dolů

Nové studio

Všechna losování her Sportka, Šťastných 10 a Euromiliony se od 9. ledna začala vysílat z nového studia. Součástí moderního studia jsou dvě plazmové obrazové stěny a LED dekorace, která mění barvu podle druhu losování. Obrazové stěny vytváří celkem 36 plazmových displejů Orion OPM-4260, které mají šířku přechodu mezi 2 panely ve stěně pouhých 1,9 mm. 

Bezrámečkové displeje jsou neobvykle instalované na výšku. První stěna, která má obloukovitý tvar, se nachází v levé části studia a je složená z 24 plazmových displejů v konfiguraci 12 x 2. Druhou stěnu tvoří 12 displejů v sestavě 6 x 2. 

Jan Habětín

Jan Habětín

Projekční a prezentační technika; Obrazové stěny; Displeje; Broadcast +420 251 614 073

Inovativní studio

Vysílání získalo díky inovativnímu provedení studia mnohem větší dynamiku. Přispěly k tomu moderní zobrazovací systémy a volný pohyb moderátorů po studiu, při kterém je snímají tři stacionární kamery. Dalších devět čipových kamer zabírá losovací zařízení a tažené míčky. 

PODOBNÉ REALIZOVANÉ ZAKÁZKY

Prohlédněte si další řešení, která jsme navrhli na klíč.

FTV Prima

Televize změnila po čtyřech letech design studia. Původní plazmové displeje nahradily moderní LED panely Liantronics, které....

Unikátní projekční stěna ve studiu České televize

Česká televize začala od 1. února 2016 vysílat v HD kvalitě z nově rekonstruovaného Studia 6, které prošlo kompletní obměnou.

NAVRHNEME VÁM ŘEŠENÍ NA KLÍČ

Hledáte technologického partnera? Neváhejte se na nás obrátit.