RED HAT Brno

Americká firma Red Hat otevřela v Brně novou multifunkční budovu v technologickém parku. Místní pobočka je největším vývojovým centrem společnosti na světě. AV techniku do 35 zasedacích místností dodala a instalovala naše společnost.

Poptat řešení
šipka dolů

Zadání projektu

Moderně pojatý koncept nové budovy splňuje jednotné celosvětové standardy společnosti podle osvědčených konceptů. Vybrané značky, shodné modely nebo počty zásuvek, se aplikují po celém světě. Nowatron Elektronik měl zadání vybavit společnosti Red Hat celkem 35 zasedacích místností AV technikou.

Jan Habětín

Jan Habětín

Projekční a prezentační technika; Obrazové stěny; Displeje; Broadcast +420 251 614 073

Návrh řešení

Nová budova má čtyři patra a dvě křídla. V každém křídle je jedna serverovna, kde se soustřeďuje zpracovávání přenosu signálů. Serverovny představují srdce celého systému.

V budově se nachází několik typů zasedacích místností. Největší z nich jsou vybavené videokonferencemi s dvěma LCD displeji.

Realizace řešení

Celý systém je nastavený automatizovaně, aby ho uživatelé mohli využívat bez složitého nastavování nebo ovládání.

Na tomto principu funguje 11 zasedaček. Dalších 24 menších zasedaček jsou řešené lokálně bez přenosu signálu do serverovny.

Realizace řešení

Každá zasedací místnost má LCD displej a variabilní počet přípojných míst. LCD displeje jsou instalované také v dalších prostorech, jako třeba v kuchyňkách nebo v posilovně a běží na nich programy pro zaměstnance, nebo upoutávky na akce.

Pro společnost Red Hat jsme dodali celkem 51 ks LCD displejů. Obrazová stěna z bezrámečkových displejů ve vstupní hale s 8K rozlišením Výrazným reprezentativním prvkem je velká obrazová stěna ve vstupní hale, která zaujme každého příchozího.Stěna se skládá z 16 ks 55" LCD bezrámečkových displejů zn. Orion, které poskytují celkové rozlišení 8K. Na velkoplošné obrazovce se zobrazují různé firemní prezentace a upoutávky.

Multifunkční prostor

Multifunkční prostor nejvyšší patro nové budovy slouží jako multifunkční prostor. Lze jej využít buď jako jednu velkou místnost nebo rozdělit na dvě části a obě části disponují audiokonferencemi.

Prostor je pokrytý stropními mikrofony, což zajišťuje pohodlnou a efektivní spolupráci – tj. volný pohyb v celém prostoru. Ani zde nechybí projekce a velkoplošný displej. Neformálnost místa dotváří prostorná terasa s velkým výhledem.

PODOBNÉ REALIZOVANÉ ZAKÁZKY

Prohlédněte si další řešení, která jsme navrhli na klíč.

Masarykova kolej má moderně vybavený kongresový sál

Masarykova kolej se nachází v Praze 6 Dejvicích a byla založena roku 1925 díky morální a finanční podpoře 1.....

Infocentrum třetího tisíciletí v Hradci Králové

Město Hradec Králové ležící na soutoku řek Labe a Orlice, uvítá turisty, ale i obyvatele tohoto regionu, do moderního....

Národní památník na Vítkově

Národní památník na Vítkově prošel v posledních letech rozsáhlou rekonstrukcí. Součástí přeměny se stalo i vytvoření....

NAVRHNEME VÁM ŘEŠENÍ NA KLÍČ

Hledáte technologického partnera? Neváhejte se na nás obrátit.

šipka nahoru