Nový zobrazovací a kamerový systém na Magistrátu hlavního města Prahy

Během letních prázdnin proběhla v jednacím sále pražského Magistrátu deinstalace zastaralé AV techniky, která byla nahrazena novými a modernějšími přístroji.

Poptat řešení
šipka dolů

Inovace zasedacího sálu

Dnes je Nová radnice především sídlem primátora a Rady hlavního města Prahy, ve velkém sále se konají zasedání pražského zastupitelstva, semináře, konference i promoce absolventů vysokých škol či jiné slavnostní akce.

Ve čtvrtek 6. září 2018 proběhlo 39. zasedání Zastupitelstva hlavního města Prahy na pražské Nové radnici, na Mariánském náměstí. Zastupitelé se sešli po letních prázdninách, které byly využity k výměně zastaralých obrazovek a kamer v hlavním jednacím sále.

Společnost Nowatron Elektronik zajistila demontáž a ekologickou likvidaci stávajícího zařízení a nahradila ho dvěma moderními LED stěnami KONKA, velkoplošnými displeji NEC a kamerami Panasonic. Každá obrazová stěna má rozměr 4480 x 2520mm.

Na stěnách se zobrazuje přítomnost zastupitelů, program jednání, aktuální řečníci, dokumenty k bodům programu a výsledky hlasování během zasedání.

 

PODOBNÉ REALIZOVANÉ ZAKÁZKY

Prohlédněte si další řešení, která jsme navrhli na klíč.

LED obrazovky nad Václavským náměstím

V srdci Prahy, přímo na Václavském náměstí naleznete klub DUPLEX, místo exkluzivních a originálních akcí.

Nová LED obrazovka v pražské O2 areně

V rámci další modernizace pražské O2 areny jsme dodali a instalovali novou LED obrazovku do restaurace Lokomotivka, která se....

CinemaCity Chodov

320 m2 LED displejů v novém megaplexu. Vyjímají se na zdech, na schodech a zejména na stropech. Cinema City disponuje 18....

NAVRHNEME VÁM ŘEŠENÍ NA KLÍČ

Hledáte technologického partnera? Neváhejte se na nás obrátit.

šipka nahoru