Nový zobrazovací a kamerový systém na Magistrátu hlavního města Prahy

Během letních prázdnin proběhla v jednacím sále pražského Magistrátu deinstalace zastaralé AV techniky, která byla nahrazena novými a modernějšími přístroji.

Poptat řešení
šipka dolů

Inovace zasedacího sálu

Dnes je Nová radnice především sídlem primátora a Rady hlavního města Prahy, ve velkém sále se konají zasedání pražského zastupitelstva, semináře, konference i promoce absolventů vysokých škol či jiné slavnostní akce.

Ve čtvrtek 6. září 2018 proběhlo 39. zasedání Zastupitelstva hlavního města Prahy na pražské Nové radnici, na Mariánském náměstí. Zastupitelé se sešli po letních prázdninách, které byly využity k výměně zastaralých obrazovek a kamer v hlavním jednacím sále.

Společnost Nowatron Elektronik zajistila demontáž a ekologickou likvidaci stávajícího zařízení a nahradila ho dvěma moderními LED stěnami KONKA, velkoplošnými displeji NEC a kamerami Panasonic. Každá obrazová stěna má rozměr 4480 x 2520mm.

Na stěnách se zobrazuje přítomnost zastupitelů, program jednání, aktuální řečníci, dokumenty k bodům programu a výsledky hlasování během zasedání.

 

Pavel Mihula

Pavel Mihula

LED obrazovky a video stěny +420 251 614 073

PODOBNÉ REALIZOVANÉ ZAKÁZKY

Prohlédněte si další řešení, která jsme navrhli na klíč.

Nová multimediální kostka v O2 aréně

Byla to stavba roku 2004. Symbol sportu i kultury v České republice. Kapacita diváků více než 17 tisíc na lední hokej. Za....

Nová LED obrazovka na stadionu Zlaté přilby

Zlatá přilba (úplný název Zlatá přilba města Pardubic) je každoroční závod motocyklů na ploché dráze, který se koná ve....

Nová LED obrazovka pro společnost Holflor

Reklama společnosti, podniku či provozovny může mít v dnešní době mnoho podob a oslovování potencionálních klientů může....

NAVRHNEME VÁM ŘEŠENÍ NA KLÍČ

Hledáte technologického partnera? Neváhejte se na nás obrátit.

šipka nahoru