Nový zobrazovací a kamerový systém na Magistrátu hlavního města Prahy

Během letních prázdnin proběhla v jednacím sále pražského Magistrátu deinstalace zastaralé AV techniky, která byla nahrazena novými a modernějšími přístroji.

Poptat řešení
šipka dolů

Inovace zasedacího sálu

Dnes je Nová radnice především sídlem primátora a Rady hlavního města Prahy, ve velkém sále se konají zasedání pražského zastupitelstva, semináře, konference i promoce absolventů vysokých škol či jiné slavnostní akce.

Ve čtvrtek 6. září 2018 proběhlo 39. zasedání Zastupitelstva hlavního města Prahy na pražské Nové radnici, na Mariánském náměstí. Zastupitelé se sešli po letních prázdninách, které byly využity k výměně zastaralých obrazovek a kamer v hlavním jednacím sále.

Společnost Nowatron Elektronik zajistila demontáž a ekologickou likvidaci stávajícího zařízení a nahradila ho dvěma moderními LED stěnami KONKA, velkoplošnými displeji NEC a kamerami Panasonic. Každá obrazová stěna má rozměr 4480 x 2520mm.

Na stěnách se zobrazuje přítomnost zastupitelů, program jednání, aktuální řečníci, dokumenty k bodům programu a výsledky hlasování během zasedání.

 

PODOBNÉ REALIZOVANÉ ZAKÁZKY

Prohlédněte si další řešení, která jsme navrhli na klíč.

Nový lifestylový hotel STAGES

Společnost Nowatron Elektronik vybavila nový hotel STAGES, v těsném sousedství O2 arény a O2 universum, moderní AV technikou.

LED panely vás vítají v O2 universum

O2 universum je moderní multifunkční centrum v pražské Libni. Pořádají se zde velké mezinárodní kongresy, kulturní,....

Hokejový stadion v Pardubicích rozsvítil nový poprsník

Enteria arena Pardubice je špičkově vybavená multifunkční hala, která patří díky svému zázemí a technickému vybavením k....

NAVRHNEME VÁM ŘEŠENÍ NA KLÍČ

Hledáte technologického partnera? Neváhejte se na nás obrátit.

šipka nahoru