Nový zobrazovací a kamerový systém na Magistrátu hlavního města Prahy

Během letních prázdnin proběhla v jednacím sále pražského Magistrátu deinstalace zastaralé AV techniky, která byla nahrazena novými a modernějšími přístroji.

Poptat řešení
šipka dolů

Inovace zasedacího sálu

Dnes je Nová radnice především sídlem primátora a Rady hlavního města Prahy, ve velkém sále se konají zasedání pražského zastupitelstva, semináře, konference i promoce absolventů vysokých škol či jiné slavnostní akce.

Ve čtvrtek 6. září 2018 proběhlo 39. zasedání Zastupitelstva hlavního města Prahy na pražské Nové radnici, na Mariánském náměstí. Zastupitelé se sešli po letních prázdninách, které byly využity k výměně zastaralých obrazovek a kamer v hlavním jednacím sále.

Společnost Nowatron Elektronik zajistila demontáž a ekologickou likvidaci stávajícího zařízení a nahradila ho dvěma moderními LED stěnami KONKA, velkoplošnými displeji NEC a kamerami Panasonic. Každá obrazová stěna má rozměr 4480 x 2520mm.

Na stěnách se zobrazuje přítomnost zastupitelů, program jednání, aktuální řečníci, dokumenty k bodům programu a výsledky hlasování během zasedání.

 

Vítězslav Novák

Vítězslav Novák

LED obrazovky; Projekční a prezentační technika +420 251 614 073

PODOBNÉ REALIZOVANÉ ZAKÁZKY

Prohlédněte si další řešení, která jsme navrhli na klíč.

CinemaCity Chodov

320 m2 LED displejů v novém megaplexu. Vyjímají se na zdech, na schodech a zejména na stropech. Cinema City disponuje 18....

O2 ARENA

Pražská O2 arena v Praze se poprvé otevřela veřejnosti v roce 2004. Společnost Nowatron Elektronik vybavila halu....

Kongresové centrum Praha

LED obrazovky v Kongresovém centru Praha informují a navigují

NAVRHNEME VÁM ŘEŠENÍ NA KLÍČ

Hledáte technologického partnera? Neváhejte se na nás obrátit.

šipka nahoru