Nová LED obrazovka v pražské O2 areně

V rámci další modernizace pražské O2 areny jsme dodali a instalovali novou LED obrazovku do restaurace Lokomotivka, která se nachází na úrovni plochy areny.

Poptat řešení
šipka dolů

LED obrazovka v restauraci Lokomotivka

Společnost Nowatron Elektronik úspěšně spolupracuje s pražskou O2 arenou již několik let. Halu jsme vybavili nejmodernějšími LED technologiemi. Například centrální kostkou a v minulém roce i novým poprsníkem (Fascia), který lemuje obvod hlediště. Poprsník se měnil po 13 letech spolehlivého provozu. V říjnu 2018 jsme instalovali novou LED obrazovku do prostor restaurace Lokomotivka, která je situována na úrovni plochy areny a je přístupná po schodech ze severního foyer areny. Při akcích, kdy je plocha přístupná divákům (koncerty, taneční akce, některé rodinné show) je zástěna oddělující Lokomotivku od plochy zcela otevřena a hostům je tak Lokomotivka bar zcela k dispozici. Nová LED obrazovka s 3mm roztečí diod a rozměry 7 488 mm x 1 920 mm poskytuje zákazníkovi vynikající možnosti zobrazení jakýchkoliv informací, ale i přenosů z haly. S regulovatelným jasem až 1 200 cd/m2 je obraz perfektně viditelný i za plného osvětlení prostoru.

PODOBNÉ REALIZOVANÉ ZAKÁZKY

Prohlédněte si další řešení, která jsme navrhli na klíč.

Nový lifestylový hotel STAGES

Společnost Nowatron Elektronik vybavila nový hotel STAGES, v těsném sousedství O2 arény a O2 universum, moderní AV technikou.

LED panely vás vítají v O2 universum

O2 universum je moderní multifunkční centrum v pražské Libni. Pořádají se zde velké mezinárodní kongresy, kulturní,....

Hokejový stadion v Pardubicích rozsvítil nový poprsník

Enteria arena Pardubice je špičkově vybavená multifunkční hala, která patří díky svému zázemí a technickému vybavením k....

NAVRHNEME VÁM ŘEŠENÍ NA KLÍČ

Hledáte technologického partnera? Neváhejte se na nás obrátit.

šipka nahoru