Nová LED obrazovka na budově společnosti Boltjes International

Nové nainstalované prezentační zařízení, díky kterému Vám společnost Boltjes International umožní nahlédnout nejenom do své výroby.

Poptat řešení
šipka dolů

Vítá, seznamuje, informuje - nová LED obrazovka

Na budovu společnosti Boltjes International v Červeném Kostelci jsme umístili LED obrazovku ve velikosti 350 x 200 cm (š x v) s rozlišením obrazových bodů 3,91 mm. Velikost jednoho kabinetu je 50 x 50 cm a kabinetů bylo použito celkem 28 se svítivostí až 5 500 Nit. Senzor intenzity okolního světla zajišťuje optimální svítivost jak v noci, tak i během jasného dne. Konstrukce LED obrazovky, která je také z naší dílny, byla připevněna přes stávající plášť budovy do nosných profilů.

Obrazovka je řízena kontrolérem Novastar TB50. Jedná se o novou generaci multimediálního přehrávače vyrobenou společností Novastar pro plnobarevné LED displeje. Tento multimediální přehrávač integruje možnosti přehrávání a ovládání, což uživatelům umožňuje publikovat obsah a ovládat LED displej pomocí jednoho zařízení (počítač, mobilní telefon nebo tablet).

TB50 umožňuje uživatelům spravovat displeje LED ze zařízení připojeného k internetu odkudkoliv a kdykoliv. Díky své spolehlivosti, snadnému použití a inteligentnímu ovládání se TB50 stává velmi dobrou volbou pro komerční LED obrazovky.  

Díky nově nainstalovanému prezentačnímu zařízení vám společnost Boltjes International umožní nejenom nahlédnout do své výroby, ale také vás informuje o aktuálně volných pracovních pozicích a dalších důležitých informacích ze svého pracovního prostředí.

Boltjes Group je strojírenská, nadnárodní, rodinná firma s dynamicky se rozvíjejícím profilem. Disponuje letitými zkušenostmi v oblasti zpracování trubek a profilů. Sídlo společnosti se nachází v Nizozemsku a vlastní výroba je v Červeném Kostelci, v České republice.

Pavel Mihula

Pavel Mihula

LED obrazovky a video stěny +420 251 614 073

PODOBNÉ REALIZOVANÉ ZAKÁZKY

Prohlédněte si další řešení, která jsme navrhli na klíč.

TJ Slavoj Rohatec na Hodonínsku má novou LED obrazovku

LED obrazovka pro sportovní areál s časomírou pro fotbal.

Nová multimediální kostka v O2 aréně

Byla to stavba roku 2004. Symbol sportu i kultury v České republice. Kapacita diváků více než 17 tisíc na lední hokej. Za....

Nová LED obrazovka na stadionu Zlaté přilby

Zlatá přilba (úplný název Zlatá přilba města Pardubic) je každoroční závod motocyklů na ploché dráze, který se koná ve....

NAVRHNEME VÁM ŘEŠENÍ NA KLÍČ

Hledáte technologického partnera? Neváhejte se na nás obrátit.

šipka nahoru