Modernizace zasedacích místnosti ve společnosti Red Hat Brno

O vybavení největšího vývojového centra společnosti Red Hat v Brně jsme již informovali. Šlo o dodávku a instalaci různorodé AV techniky do nové multifunkční budovy tohoto předního poskytovatele open source softwarových řešení.

Poptat řešení
šipka dolů

Modernizace zasedacích místností

V dubnu loňského roku společnost Nowatron Elektronik modernizovala stávající zasedací místnosti v budově FBC1 Purkyňova. Náš expertní tým zkušených techniků v několika týdnech rozdělených na tři etapy provedl komplexní modernizaci více než 43 zasedacích místností na pěti podlažích kancelářské budovy. Společnost Red Hat vzala modernizaci doslova „od podlahy“. Kromě AV techniky se modernizovaly a doplňovaly rozvody strukturované kabeláže, stavebně se upravovaly jednotlivé místnosti, dodával se nový nábytek, skleněné příčky. To vše v korporátním duchu červeného klobouku. Náročnost instalace byla podtržena nutností spolupráce několika firem napříč obory, pevně daným harmonogramem prací, nepřetržitým provozem vlastní budovy a v neposlední řadě vysokými nároky zákazníka na profesionalitu provedení a 100% funkčnost celého systému. 

Nové zasedací místnosti, v různých uspořádáních a standardech, byly vybaveny velkoplošnými displeji Samsung, videokonferenčními systémy předního výrobce Polycom, a srdcem starajícím se o distribuci a zpracování signálu se štítkem Kramer. O vynikající dlouhodobé spolupráci mezi společnostmi Nowatron Elektronik a Red Hat svědčí i fakt, že naše společnost vybavila několik dalších zasedacích místností v Paříži a v Madridu.

Petr Chalupa

Petr Chalupa

Odolné PC, Military, TEMPEST, Doprava +420 251 614 073
Zobrazit všechny fotky

PODOBNÉ REALIZOVANÉ ZAKÁZKY

Prohlédněte si další řešení, která jsme navrhli na klíč.

Nový lifestylový hotel STAGES

Společnost Nowatron Elektronik vybavila nový hotel STAGES, v těsném sousedství O2 arény a O2 universum, moderní AV technikou.

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně zrekonstruovala aulu

Prostor Academia centra se dočkal renovace včetně nové projekční a audio techniky.

Nová učebna přírodních věd a digitální planetárium v ZŠ Nuselská

Společnost Nowatron Elektronik dodala a nainstalovala 3D projekční technologii ve standardu DCI do učebny přírodních věd a....

NAVRHNEME VÁM ŘEŠENÍ NA KLÍČ

Hledáte technologického partnera? Neváhejte se na nás obrátit.

šipka nahoru