Masarykova kolej má moderně vybavený kongresový sál

Masarykova kolej se nachází v Praze 6 Dejvicích a byla založena roku 1925 díky morální a finanční podpoře 1. československého prezidenta Tomáše Garrigue Masaryka. Byla vystavena podle návrhu Antonína Engela na pozemku v Sadové, dnes Thákurově ulici.

Poptat řešení
šipka dolů

Rekonstrukce audiovizuální technologie

Areál v současné době nabízí kompletní škálu služeb od ubytování, přes kongresové a konferenční služby až po restaurace.

Společnost Nowatron Elektronik se zhostila rekonstrukce audiovizuální technologie včetně dodávky a montáže AVT v kongresovém sále Masarykovy koleje. Jednalo se o poměrně rozsáhlý projekt, zahrnující nejen audiovizuální technologii, ale rovněž scénické osvětlení, dodávku horizontálních žaluzií nad prosklený strop sálu a silnoproudé rozvody.

Kongresový sál Masarykovy koleje je hojně využíván pro celou řadu akcí počínaje prezentacemi, různými typy jednání až po konference, kongresy či plesy. Jedná se o historicky cenný prostor a tomu také odpovídá péče a pozornost, kterou mu majitel ČVUT (SÚZ) věnuje. K veškerým pracím se tedy muselo přistupovat velmi citlivě. Prostor byl původně vybaven starší základní zvukovou a světelnou technikou, přenosný projektor se pokládal na polici dle potřeby a zatemnění tvořily sololitové desky položené na stropní skleněné panely.

Nový projekt zahrnuje laserový projektor Barco F80-4K9 s výkonem 9 000 ANSI lm, nový zvuk včetně digitálního mixu a aktivních sloupových reprosoustav JBL Intellivox DSX180 , plátna pro přední i zadní projekci o šířce 500 cm, které lze podle potřeby kombinovat. V sále jsou vytvořena 4 komplexně vybavená přípojná místa pro obraz, zvuk i ovládání. Systém dále doplňuje bezdrátový prezentační systém Barco ClickShare CSE-800, konferenční systém Bosch a sada světel scénického osvětlení s otočnými LED reflektory. Díky soustavě horizontálních žaluzií lze sál nyní podle potřeby prosvětlit denním světlem, což v prostoru vytváří odlišnou atmosféru. Techniku ovládá řídící systém Crestron s ovládacími prvky umístěnými jak v přípojných místech, tak na přenosném tabletu.

Jan Habětín

Jan Habětín

Projekční a prezentační technika; Obrazové stěny; Displeje; Broadcast +420 251 614 073

PODOBNÉ REALIZOVANÉ ZAKÁZKY

Prohlédněte si další řešení, která jsme navrhli na klíč.

Nová učebna přírodních věd a digitální planetárium v ZŠ Nuselská

Společnost Nowatron Elektronik dodala a nainstalovala 3D projekční technologii ve standardu DCI do učebny přírodních věd a....

Modernizace zasedacích místnosti ve společnosti Red Hat Brno

O vybavení největšího vývojového centra společnosti Red Hat v Brně jsme již informovali. Šlo o dodávku a instalaci různorodé....

Zasedací místnost pro Swarovski Bohemia

V Praze se nachází několik obchodů Swarovski. Ve Store Celetná sídlí česká pobočka, která si od společnosti Nowatron....

NAVRHNEME VÁM ŘEŠENÍ NA KLÍČ

Hledáte technologického partnera? Neváhejte se na nás obrátit.

šipka nahoru