Masarykova kolej má moderně vybavený kongresový sál

Masarykova kolej se nachází v Praze 6 Dejvicích a byla založena roku 1925 díky morální a finanční podpoře 1. československého prezidenta Tomáše Garrigue Masaryka. Byla vystavena podle návrhu Antonína Engela na pozemku v Sadové, dnes Thákurově ulici.

Poptat řešení
šipka dolů

Rekonstrukce audiovizuální technologie

Areál v současné době nabízí kompletní škálu služeb od ubytování, přes kongresové a konferenční služby až po restaurace.

Společnost Nowatron Elektronik se zhostila rekonstrukce audiovizuální technologie včetně dodávky a montáže AVT v kongresovém sále Masarykovy koleje. Jednalo se o poměrně rozsáhlý projekt, zahrnující nejen audiovizuální technologii, ale rovněž scénické osvětlení, dodávku horizontálních žaluzií nad prosklený strop sálu a silnoproudé rozvody.

Kongresový sál Masarykovy koleje je hojně využíván pro celou řadu akcí počínaje prezentacemi, různými typy jednání až po konference, kongresy či plesy. Jedná se o historicky cenný prostor a tomu také odpovídá péče a pozornost, kterou mu majitel ČVUT (SÚZ) věnuje. K veškerým pracím se tedy muselo přistupovat velmi citlivě. Prostor byl původně vybaven starší základní zvukovou a světelnou technikou, přenosný projektor se pokládal na polici dle potřeby a zatemnění tvořily sololitové desky položené na stropní skleněné panely.

Nový projekt zahrnuje laserový projektor Barco F80-4K9 s výkonem 9 000 ANSI lm, nový zvuk včetně digitálního mixu a aktivních sloupových reprosoustav JBL Intellivox DSX180 , plátna pro přední i zadní projekci o šířce 500 cm, které lze podle potřeby kombinovat. V sále jsou vytvořena 4 komplexně vybavená přípojná místa pro obraz, zvuk i ovládání. Systém dále doplňuje bezdrátový prezentační systém Barco ClickShare CSE-800, konferenční systém Bosch a sada světel scénického osvětlení s otočnými LED reflektory. Díky soustavě horizontálních žaluzií lze sál nyní podle potřeby prosvětlit denním světlem, což v prostoru vytváří odlišnou atmosféru. Techniku ovládá řídící systém Crestron s ovládacími prvky umístěnými jak v přípojných místech, tak na přenosném tabletu.

Jan Habětín

Jan Habětín

Projekční a prezentační technika; Obrazové stěny; Displeje; Broadcast +420 251 614 073

PODOBNÉ REALIZOVANÉ ZAKÁZKY

Prohlédněte si další řešení, která jsme navrhli na klíč.

Nový lifestylový hotel STAGES

Společnost Nowatron Elektronik vybavila nový hotel STAGES, v těsném sousedství O2 arény a O2 universum, moderní AV technikou.

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně zrekonstruovala aulu

Prostor Academia centra se dočkal renovace včetně nové projekční a audio techniky.

Nová učebna přírodních věd a digitální planetárium v ZŠ Nuselská

Společnost Nowatron Elektronik dodala a nainstalovala 3D projekční technologii ve standardu DCI do učebny přírodních věd a....

NAVRHNEME VÁM ŘEŠENÍ NA KLÍČ

Hledáte technologického partnera? Neváhejte se na nás obrátit.

šipka nahoru