Hokejový stadion v Pardubicích rozsvítil nový poprsník

Enteria arena Pardubice je špičkově vybavená multifunkční hala, která patří díky svému zázemí a technickému vybavením k vysokému evropskému nadstandardu.

Poptat řešení
šipka dolů

Poprsník (fascia board)

Společnost Nowatron Elektronik vybavila halu poprsníkem (fascia board), který lemuje obvod hlediště. Prozatím se všichni sponzoři a partneři haly a hokejového klubu prezentovali pomocí reklam připevněných na zábradlí prvního patra hlediště. A právě tyto reklamy nahradila LED obrazovka o celkové délce 248 metrů a výšce 0,5 metru. Díky rozlišení 3,9 mm (Dot Pitch) je možno nejen kvalitně zobrazovat loga sponzorů, ale obrazovka je využívána i k dynamickému povzbuzování atmosféry během sportovních zápasů, stejně jako pro zobrazování informací a vzkazů pro diváky. 

Poprsník je sestaven z 495 modulů o celkovém rozlišení 63 424 x 128 bodů. Řízení je zajištěno jedním z nejvýkonnějších softwarů Resolum Arena, které používají přední haly na celém světě. Tato obrazovka zaručuje návratnost investice, neboť se jedná o reklamní plochu, kterou inzerenti rádi využívají během akcí, které se v aréně konají. Nový poprsník měl svou premiéru během play off domovského klubu HC Dynamo Pardubice v březnu 2021.

PODOBNÉ REALIZOVANÉ ZAKÁZKY

Prohlédněte si další řešení, která jsme navrhli na klíč.

LED panely vás vítají v O2 universum

O2 universum je moderní multifunkční centrum v pražské Libni. Pořádají se zde velké mezinárodní kongresy, kulturní,....

LED obrazovky nad Václavským náměstím

V srdci Prahy, přímo na Václavském náměstí naleznete klub DUPLEX, místo exkluzivních a originálních akcí.

Nová LED obrazovka v pražské O2 areně

V rámci další modernizace pražské O2 areny jsme dodali a instalovali novou LED obrazovku do restaurace Lokomotivka, která se....

NAVRHNEME VÁM ŘEŠENÍ NA KLÍČ

Hledáte technologického partnera? Neváhejte se na nás obrátit.

šipka nahoru