Hokejový stadion v Pardubicích rozsvítil nový poprsník

Enteria arena Pardubice je špičkově vybavená multifunkční hala, která patří díky svému zázemí a technickému vybavením k vysokému evropskému nadstandardu.

Poptat řešení
šipka dolů

Poprsník (fascia board)

Společnost Nowatron Elektronik vybavila halu poprsníkem (fascia board), který lemuje obvod hlediště. Prozatím se všichni sponzoři a partneři haly a hokejového klubu prezentovali pomocí reklam připevněných na zábradlí prvního patra hlediště. A právě tyto reklamy nahradila LED obrazovka o celkové délce 248 metrů a výšce 0,5 metru. Díky rozlišení 3,9 mm (Dot Pitch) je možno nejen kvalitně zobrazovat loga sponzorů, ale obrazovka je využívána i k dynamickému povzbuzování atmosféry během sportovních zápasů, stejně jako pro zobrazování informací a vzkazů pro diváky. 

Poprsník je sestaven z 495 modulů o celkovém rozlišení 63 424 x 128 bodů. Řízení je zajištěno jedním z nejvýkonnějších softwarů Resolum Arena, které používají přední haly na celém světě. Tato obrazovka zaručuje návratnost investice, neboť se jedná o reklamní plochu, kterou inzerenti rádi využívají během akcí, které se v aréně konají. Nový poprsník měl svou premiéru během play off domovského klubu HC Dynamo Pardubice v březnu 2021.

Pavel Mihula

Pavel Mihula

LED obrazovky a video stěny +420 251 614 073

PODOBNÉ REALIZOVANÉ ZAKÁZKY

Prohlédněte si další řešení, která jsme navrhli na klíč.

Nová LED obrazovka na budově společnosti Boltjes International

Nové nainstalované prezentační zařízení, díky kterému Vám společnost Boltjes International umožní nahlédnout nejenom do své....

TJ Slavoj Rohatec na Hodonínsku má novou LED obrazovku

LED obrazovka pro sportovní areál s časomírou pro fotbal.

Nová multimediální kostka v O2 aréně

Byla to stavba roku 2004. Symbol sportu i kultury v České republice. Kapacita diváků více než 17 tisíc na lední hokej. Za....

NAVRHNEME VÁM ŘEŠENÍ NA KLÍČ

Hledáte technologického partnera? Neváhejte se na nás obrátit.

šipka nahoru