Efektivnější kurzy v Pražském kulinářském institutu díky nové AV technice

Jak může audio video technika pomoci v gastronomii? Může. Nejen jako rádio na kuchyňské lince.

Poptat řešení
šipka dolů

AV technika v pražském kulinářském institutu

V pražském kulinářském institutu v Praze mají nyní kameru pro živé streamování nejen z kurzů vaření, které zde pořádají. Tato kamera přenáší obraz na displeje, které jsou v místnosti. Ústředním prvkem je kamera umístěná nad pracovní deskou, která snímá pracovní plochu lektora. Na trhu jsme nenašli žádné zařízení, které by odpovídalo našim požadavkům a bylo vhodné do prostředí kuchyně, tudíž jsme si na kameru vyrobili speciální kryt, který kameru chrání před párou, vlhkem apod.

Obraz z pracovní plochy je následně přenášen na 55“ panely Samsung LH55QMR, kterých je celkem pět. Čtyři z toho jsou umístěny v kuchyni a jeden ve vedlejší místnosti. Účastníci kurzu tak mohou bez problému sledovat, co se děje na pracovní desce lektora. K systému je připojená Apple TV, která umožnuje streamovat na LCD obrazovky bezdrátově obsah z jakéhokoliv chytrého zařízení Apple. Pražský kulinářský institut (Prakul) byl založen na začátku roku 2008 se záměrem spojit pod jednou střechou různé elementy dokonalé gastronomie. Postupně byl sestaven tým špičkových kuchařů, šéfkuchařů, sommeliérů, barmanů, pekařů, cukrářů, uzenářů a dalších odborníků, kteří vyhlásili válku zažitým představám o tom, jak má jídlo chutnat, vypadat i jak se má jíst. Prakul navázal na silnou tradici vytříbené prvorepublikové kuchyně a začal znovu kulinářství sdílet jako bohaté, kreativní a neustále se vyvíjející umění, kde fešná zástěra zdaleka nestačí. Ať nová technika dobře slouží jak lektorům, tak i účastníkům kurzů! 

 

Jan Habětín

Jan Habětín

Projekční a prezentační technika +420 251 614 073

PODOBNÉ REALIZOVANÉ ZAKÁZKY

Prohlédněte si další řešení, která jsme navrhli na klíč.

Dům přírody Hodonínské Dúbravy

V únoru 2022 město Hodonín zahájilo výstavbu návštěvnického střediska NPP Hodonínská Dúbrava s názvem „Dům přírody....

Vybavení zasedacích místností Úřadu vlády ČR

Úřad vlády České republiky sídlí od roku 1993 v budově Strakovy akademie v Praze 1 na Malé Straně a je ústředním orgánem....

Nový lifestylový hotel STAGES

Společnost Nowatron Elektronik vybavila nový hotel STAGES, v těsném sousedství O2 arény a O2 universum, moderní AV technikou.

NAVRHNEME VÁM ŘEŠENÍ NA KLÍČ

Hledáte technologického partnera? Neváhejte se na nás obrátit.

šipka nahoru