ČEZ stadion Kladno

Jeden z nejstarších stadionů svého druhu u nás, ČEZ stadion Kladno, který využívá zdejší hokejový klub, ale také krasobruslaři, se dočkal rekonstrukce vnitřních prostor.

Poptat řešení
šipka dolů

Jeden z nejstarších stadionů u nás

Zimní stadion v Kladně byl otevřen před 65 lety. Vyrostlo v něm několik generací hokejových hvězd zvučných jmen, jako jsou Jágr, Nový, Kaberle, Pospíšil, Patera, Židlický a další. Jejich domovský stadion se ale za celá léta nezměnil a již dlouho nesplňoval požadované parametry. Vedení klubu se proto rozhodlo pro modernizaci, od které očekávalo zatraktivnění ligových utkání. Velkoplošné LED obrazovky Společnost Nowatron Elektronik začlenila do architektonického řešení velkoplošné zobrazovací LED obrazovky.

Nové vybavení

Centrální kostku tvoří čtyři širokoúhlé LED displeje o velikosti 4 x 2,3 m, které jsou určené pro živé přenosy a opakování zajímavých situací zápasu. Časomíra, skóre a další statistické údaje se zobrazují na nezávislém 11,5metrovém kruhovém ringu (prstenci) umístěném pod displeji. (Pozn.: Časomíra je certifikovaná Mezinárodní federací ledního hokeje IIHF a byla použita i během MS 2015 v Praze, v O2 areně.) Po obvodu ledové plochy za mantinelem jsou nainstalovány 4 LED displeje o celkové délce 50 m. Obsahově jsou propojené s hlavním displejem nad plochou a tvoří tak ucelený mediální prvek. ČEZ stadion Kladno získal rekonstrukcí zcela jinou atmosféru a zařadil se mezi moderní sportovní haly. Multimediální prvky zlepšily možnosti v komunikaci s diváky a přispívají k umocnění sportovních zážitků.

PODOBNÉ REALIZOVANÉ ZAKÁZKY

Prohlédněte si další řešení, která jsme navrhli na klíč.

Nový lifestylový hotel STAGES

Společnost Nowatron Elektronik vybavila nový hotel STAGES, v těsném sousedství O2 arény a O2 universum, moderní AV technikou.

LED panely vás vítají v O2 universum

O2 universum je moderní multifunkční centrum v pražské Libni. Pořádají se zde velké mezinárodní kongresy, kulturní,....

Hokejový stadion v Pardubicích rozsvítil nový poprsník

Enteria arena Pardubice je špičkově vybavená multifunkční hala, která patří díky svému zázemí a technickému vybavením k....

NAVRHNEME VÁM ŘEŠENÍ NA KLÍČ

Hledáte technologického partnera? Neváhejte se na nás obrátit.

šipka nahoru