Společnost Barco rozšiřuje své portfolio laser projektorů o nové jednočipové projektory G100.

Společnost Barco, světový lídr v oblasti profesionálních vizualizačních technologií, oznámilo uvedení nové řady projektorů G100 na trh.

Společnost Barco rozšiřuje své portfolio laser projektorů o nové jednočipové projektory G100.

Belgický výrobce tak rozšiřuje své portfolio laserových projektorů, které jsou cenově výhodné, splňují vysoké standardy kvality společnosti Barco a požadavky zákazníků, pokud jde o jas, technickou všestrannost a udržitelnost. Projektory budou ideálním řešením pro planetária, muzea, velké sály a jsou také velmi vhodným a dostupným řešením pro 3D mapping.

Barco G100 je jednočipový DLP projektor s nativním rozlišením WUXGA (1920 x 1200) a je dodáván ve třech variantách – o světelném výkonu 16 000, 19 000 a nebo 22 000 lumenů.

Aby společnost Barco zajistila plnou všestrannost provozu a snadnou implementaci, přinesla na trh pro modely G100 také novou řadu objektivů GC. Ty jsou s širokým rozsahem od 0,38 až po 10,8 s velkým rozsahem posuvu (možností nastavení optického LENS SHIFT) objektivu.

Řada Barco G100 podporuje všechny nejnovější možnosti signálových vstupů, včetně HDMI 2.0 k zajištění dostatečné barevné hloubky a špičkové projekce. Díky promyšlenému zabudovanému vnitřnímu chlazení vydrží projektory řady G100 pracovat i při okolní teplotě 50°C a to vše při max. hladině hluku 42 dB.

Projektory lze zabudovat do rentalového UDX rámu, čímž se zjednodušuje jejich instalace a nastavení při rental & stage aplikacích.

NAVRHNEME VÁM ŘEŠENÍ NA KLÍČ

Hledáte technologického partnera? Neváhejte se na nás obrátit.

šipka nahoru