"Simply switch, now"

"Simply switch, now" je sloganem pro novinku od společnosti Barco – 4K přepínač Barco PDS-4K. Tento celoobrazovkový prezentační přepínač pro různé aplikace je vytvořen pro nastavení, která vyžadují nejvyšší kvalitu a flexibilitu. Přináší vašemu publiku ty nejlepší zážitky a zároveň je snadný na instalaci a používání.

"Simply switch, now"

Další generace PDS pro pronájem a jevištní scénu (rental a staging).

Téměř 20 let všichni profesionálové a operátoři z oblasti eventů a přímých přenosů využívají Barco obrazové procesory a systémy správy obrazovek (screen management system) jako preferovaná řešení pro akce různých velikostí. Nová generace PDS byla vyvinuta v úzké spolupráci s partnery společnosti Barco, aby splnila dnešní požadavky na vysoce kvalitní zpracování obrazu a rychlé plynulé přepínání. Rozlišení 4K, nízká latence a škálování bez stresu, PDS-4K je perfektní řešení pro menší až střední akce a eventy.

Přepínač také vhodný do pracovního prostředí

Určitě víte, jak snadné je sdílet obsah pouhým kliknutím tlačítka ClickShare. Přinášíme přepínání mezi obsahem na vyšší úrovni s přepínačem prezentací PDS-4K. Tento přepínač tak poprvé přináší na vaše pracoviště odborné znalosti společnosti Barco z oblasti pronájmu a akcí. Snadno ovladatelný prezentační přepínač přináší ty nejlepší vizuální zážitky pro zasedací místnosti, lobby a víceúčelová hlediště.

PDS Série:

 

PDS-4K

PDS-4K SDI

Vstupy

6x HDMI 2.0

6x HDMI 2.0

 

 

2x 12G-SDI

Výstupy

4x HDMI 2.0

4x HDMI 2.0

 

1x MVR (HDMI 2.0)

4x 12G-SDI

 

 

1x MVR (HDMI 2.0)

NAVRHNEME VÁM ŘEŠENÍ NA KLÍČ

Hledáte technologického partnera? Neváhejte se na nás obrátit.

šipka nahoru