Seznamte se s novou produktovou řadou Barco Series 4

Kino projektory, které rozšíří rozsah vašich vizuálních zážitků. Každý prvek byl vyvinut tak, aby zajistil jedinečný podmanivý vizuální zážitek pro diváka, film po filmu.

Seznamte se s novou produktovou řadou Barco Series 4

Nová platforma Barco Series 4 obsahuje nejnovější technologie, nabízí cenově dostupné a ekologicky šetrné laserové projektory, které lze snadno integrovat do stávajících dispozic kinosálů.  

Vizuální kvalita je zaručena díky nejnovějšímu 4K TRP čipu od TI, který přináší rozlišení 4K na jakýkoliv rozměr plátna – bez kompromisů. Výkonný laserový RGB zdroj zahrnuje patentovaný Barco Active Image Management™.

Integrace nového projektoru Series 4 do stávajících sálů je jednoduchá, protože tělo projektoru má stejný půdorys jako řada projektorů Barco C-série, a navíc lze využít i objektivy ze současných projektorů. Barco Series 4 vyžaduje údržbu až 4 krát méně než u ostatních kino projektorů.  

Integrovaný projekční systém poskytuje špičkových 9,5 lumenů na watt pro energeticky úsporný výkon. Laserové projektory řady Barco 4 jsou tak tiché, že jejich instalace je možná i mimo projekční kino kabinu. Disponuje nízkou hladinou hluku - pouhých 50 dB (35 dB ve zvukotěsném boxu) a dosahují teploty do 40 ° C. Lasery a chlazení jsou plně integrovány v těle projektoru, takže uložení projektoru také vyžaduje méně místa.

Barco Series 4 projektory jsou k dispozici v modelech SP4K-12, SP4K-15, SP4K-20, SP4K-25.

NAVRHNEME VÁM ŘEŠENÍ NA KLÍČ

Hledáte technologického partnera? Neváhejte se na nás obrátit.

šipka nahoru