Řada kinoprojektorů Series 4 se rozrůstá o modely SP2K

Společnost Barco již v roce 2018 spojila své síly se společností Cinionic a na trh uvedla kinoprojektory s označením SP4K s rozlišením 4 096 x 2 160 (4K).

Řada kinoprojektorů Series 4 se rozrůstá o modely SP2K

Belgický výrobce Barco byl vždy průkopníkem na trhu digitálních kinotechnologií. Jeho silná pozice vychází z dlouholeté tradice výroby zobrazovacích systémů určených pro profesionální aplikace. Bohaté zkušenosti a léty prověřené know-how vytvářejí nejlepší podmínky pro vývoj produktů postavených na nejmodernějších
technologiích. 

Společnost Barco již v roce 2018 spojila své síly se společností Cinionic a na trh uvedla kinoprojektory s označením SP4K s rozlišením 4 096 x 2 160 (4K). Na trh bylo uvedeno 8 typů se svítivostí od 12 000 až do 50 000 lumenů. O dva roky později přinesla řada Series 4 nové modely SP2K, které přinášejí do kina nativní rozlišení 2K, plný barevný prostor P3, vyšší kontrast a vylepšenou uniformitu. Barco Active Image Management™ obsahuje patentovanou technologii, která v průběhu času zaručuje ostrou a konzistentní kvalitu obrazu.
Tyto projektory s velmi tichým chodem (40 dB (A) mohou být umístěny do prostoru, mimo projekční kabinu a přesto nebudou rušit promítání. Kromě toho modely SP2K chytře spravují svou spotřebu energie a dosahují úrovně účinnosti projektoru 6,7 lumenů na Watt. V ekologickém režimu spotřebují dokonce méně než 3 W.

NAVRHNEME VÁM ŘEŠENÍ NA KLÍČ

Hledáte technologického partnera? Neváhejte se na nás obrátit.

šipka nahoru