Pomáháme pomáhat i díky Vám

Finančně jsme podpořili dva nadační fondy dětské onkologie, a sice DOBRÝ ANDĚL v Praze a KRTEK v Brně.

Pomáháme pomáhat i díky Vám

Na konci loňského roku jsme se rozhodli trochu „zredukovat“ naše každoroční vánoční výdaje a ušetřené peníze poslat tam, kde jsou potřeba více. Tímto bychom chtěli poděkovat i Vám, našim zákazníkům, že jste se, díky Vaší spolupráci s námi, do našeho projektu zapojili. 

NFDO Krtek je nedílnou součástí Kliniky dětské onkologie FN Brno. Díky klinice může být Krtek efektivním propojením třech hlavních pilířů, klíčových pro poskytnutí komplexní péče a pomoci. Právě úzké spojení s klinikou a kombinace sociálních, zdravotních a výzkumných aktivit z něj činí unikátní organizací s pevným místem v povědomí pacientů, jejich rodin i širokého okolí. 

DOBRÝ ANDĚL pomáhá rodinám, které se vlivem nemoci dostaly do tíživé situace. Cílem systému je, aby rodiny nemocných dostávaly pravidelnou měsíční finanční pomoc ve výši několika tisíc korun. Tímto způsobem umožníme Dobrým andělům navýšit měsíční příjem rodin s dětmi, které přivedla těžká nemoc do finanční tísně, v průměru o 20 %.

Obě nadace usilují o to, aby se děti během léčby necítily osaměle, aby měly důvod k úsměvu a radovaly se z podobných zážitků jako jejich zdraví kamarádi. Vybrané finanční prostředky také podpoří výzkum na dětských onkologických klinikách. Ještě jednou děkujeme.

Galerie

NAVRHNEME VÁM ŘEŠENÍ NA KLÍČ

Hledáte technologického partnera? Neváhejte se na nás obrátit.

šipka nahoru