Optoma: Dokonale ostré prezentační plochy

Interaktivní dotykové monitory se dnes v široké míře využívají převážně ve školství, ale své místo nacházejí i v prostředí korporátním či ryze byznysovém.

Optoma: Dokonale ostré prezentační plochy

Tam kde uživatel-prezentující potřebuje být v aktivním kontaktu se svými posluchači, rychle a přímo u zobrazovače reagovat na podněty z publika tím, že pomocí dotyků a gest vytváří poznámky a anotace do své digitální prezentace.

Řada Ceative Touch 3 od společnosti Optoma kombinuje nejnovější technologie a je vybavena vším, co učebna nebo společnost potřebuje, a poskytuje všechny funkce potřebné k vytváření, vzdělávání a ke spolupráci.

Sdílení vašich aktivit bude snadné díky vestavěným nástrojům pro poznámky, které usnadňují spolupráci v zasedacích místnostech. Bílá tabule (whiteboard) poskytuje chytré funkce pro spolupráci a konektivitu pro jakýkoli konferenční prostor. Pracujte současně a efektivně. Více týmů nebo jednotlivců může bez námahy kooperovat z různých míst v reálném čase. Funkcemi nabitá tabule nabízí neomezenou kreativitu pro váš pracovní prostor a spoustu pomocníků, jako jsou pravítka, 3D tvary apod.

Displej má snadný přístup k portům HDMI a USB na přední straně. Pro bezdrátové připojení umožňuje CreativeCast Pro od společnosti Optoma sdílet obsah až čtyřem uživatelům současně ze zařízení se systémem Windows, iOS, macOS, Chrome nebo Android.

Řada Creative Touch 3 je k dispozici ve třech velikostech: 65″, 75″ nebo 86″.   

Interaktivní displeje Optoma naše společnost dodávala do společnosti Doosan Plzeň ČR a Národního pedagogického institutu ČR.

NAVRHNEME VÁM ŘEŠENÍ NA KLÍČ

Hledáte technologického partnera? Neváhejte se na nás obrátit.

šipka nahoru