Nowatron Elektronik partnerem konference Cinema Czech 2018

Ve dnech 20. – 21. února se konal již třetí ročník konference Cinema Czech, kde jedním z technologických partnerů a zároveň i sponzorů konference je společnost Nowatron Elektronik.

Nowatron Elektronik partnerem konference Cinema Czech 2018

Cílem konference CINEMA CZECH je sledovat nové trendy, přinášet nové inspirativní technologie, filmové novinky a sdílet úspěšné projekty našich kolegů kinařů.

Konference se konala v CineStar na Černém Mostě a tento rok se zde sešlo téměř 130 kinařů ze všech koutů České republiky. První den měli návštěvníci konference možnost zhlédnout novinky filmových distribucí Falcon, Bontonfilm, Cinemart, Vertical Entertainment, Bioscop, Cikánek management, APK Cinemaservice a Národního filmového archivu, poslechnout si živou debatu integrátorů a zahraničních výrobců na téma nových trendů a technologií pro kina. V rámci workshopu pak mohli nahlédnout do projekční kabiny, kde bylo možné porovnat projektory Christie / NEC / Barco / SONY. V praxi pak mohli návštěvníci vidět RGB laserový projektor Christie. 

Druhý den setkání účastníci zahájili komentovanou prohlídkou v Cinema City na Chodově, kde společnost Nowatron Elektronik instalovala 320 m2 LED displejů ve foyer, ve VIP zóně a do schodových konstrukcí. Návštěvníci si také mohli vyzkoušet sál s 4DX technologií, zvukem ATMOS Dolby a VIP sály. Dvoudenní setkání bylo zakončeno předpremiérou hollywoodského filmu Akta Pentagon a českého filmu Věčně tvá nevěrná. 

Galerie

NAVRHNEME VÁM ŘEŠENÍ NA KLÍČ

Hledáte technologického partnera? Neváhejte se na nás obrátit.

šipka nahoru