Nowatron Elektronik partnerem Fulldome festivalu Brno 2018

Ve dnech 5. – 8. 6. 2018 se v Hvězdárně a Planetáriu Brno konal 4. ročník Fulldome festivalu, kde Nowatron Elektronik působí jako jeden z hlavních sponzorů.

Nowatron Elektronik partnerem Fulldome festivalu Brno 2018

A tento rok opět trhal rekordy. Celkem 169 registrovaných hostů zhlédlo 37 nových pořadů pro digitální planetária od producentů z Asie, Evropy i Ameriky. Nejvzdálenější návštěvníci přiletěli z Chile a Japonska, nejdelší film trval 50 minut, nejkratší ukázka 95 sekund. Cenu – odborné veřejnosti, mezinárodní poroty a ředitele Hvězdárny a planetária Brno – si odnesly hned čtyři snímky.

Společnost Nowatron Elektronik společně s partnerskou firmou RSA Cosmos představila pořad „Lucia, the secret of the shooting stars“ z produkce Saint-Etienne Planetaria.

Tento pořad získal cenu ředitele Hvězdárny a planetária Brno a první představení uvede Hvězdárna a planetárium Brno již tento podzim.

Fulldome festival Brno je organizován pod záštitou pana Roberta Plagy, Ministra školství, mládeže a tělovýchovy a pana Petra Vokřála, primátora statutárního města Brno a pana Bohumila Šimka, hejtmana Jihomoravského kraje.

NAVRHNEME VÁM ŘEŠENÍ NA KLÍČ

Hledáte technologického partnera? Neváhejte se na nás obrátit.

šipka nahoru