Nový pomocník pro komunikaci online

Koronavirová krize mnohé změnila. Jednou ze zásadních změn byl a je způsob naší komunikace. Většina zaměstnanců napříč všemi obory se přemístila do domácích kanceláří, přestali jsme se tolik scházet „tváří v tvář“, komunikace se přesunula do online světa.

Nový pomocník pro komunikaci online

Společnost Gartner během krize ukázala zajímavá čísla a výsledky průzkumů. Například, že osobní podniková setkání z 60% klesnou na 25% do roku 2024. Řada odborníků věří, že některé změny již zůstanou trvalé, například že výrazně naroste na významu digitální on-line komunikace. Proto je důležité adaptovat se na nové změny, implementovat nové technologie do firemní struktury a být připraven. Nabízí  se několik řešení, která dokážou efektivně a elegantně pomoci.

Jedním z nich je, nedávno na trh uvedený, bezdrátový konferenční systém ClickShare, který posouvá konference na zcela novou úroveň. 

Řada bezdrátových konferenčních řešení od společnosti Barco ClickShare je navržena tak, aby hladce spolupracovala s vaším stávajícím videokonferenčním systémem a audiovizuálními pomocníky bez nutnosti fyzického připojení pomocí kabelů a adaptérů.

K dispozici jsou tři produkty z této řady. Clickshare CX-50, který je ideální do větších zasedacích místností, ClickShare CX-30 vhodný do menších a středně velkých konferenčních místností a ClickShare CX-20 do těch nejmenších místností a do tzv. „huddle spaces“.

Systémy nabízí plnou podporu BYOD, vzdálenou spolupráci v nejvyšší kvalitě, zvýšené zabezpečení, připojení a spravování pomocí cloudu a všechny tři produkty spolupracují s jakýmkoliv AV zařízením třetích stran a jakoukoliv konferenční platformou.

Nastartuje opět svůj business s novým pomocníkem a buďte v kontaktu se svými kolegy, zaměstnanci, či partnery.

Více informací zde.

NAVRHNEME VÁM ŘEŠENÍ NA KLÍČ

Hledáte technologického partnera? Neváhejte se na nás obrátit.

šipka nahoru