Novinky společnosti WolfVision

Společnost WolfVision s předstihem ukázala některé své novinky, které chce oficiálně představit na veletrhu ISE 2020 v Amsterdamu.

Novinky společnosti WolfVision

Cynap Pure Pro - Bezdrátová prezentace s oblíbenými nástroji pro spolupráci.

Další novinka z rodiny Cynap. Po systémech Cynap, Cynap Core a Cynap Pure představuje společnost WolfVision bezdrátový prezentační systém Cynap Pure Pro. A v čem je tentokrát jiný?

Má všechny funkce systému Cynap Pure plus mnoho dalších navíc. Cynap Pure pro poskytuje bezdrátové zrcadlení obrazovky bez tlačítek, bez aplikací, kombinované s řadou dalších oblíbených nástrojů pro spolupráci.

Zasedací místnosti, učebny a ostatní prostory mohou těžit z dalších funkcí jako je integrace webových konferencí, funkce tabule a anotace, přehrávač médií, webový prohlížeč a mnoho dalších.

 

VZ-8. UHD Vizualizér

Nový VZ-8.UHD přichází s nově navrženými optickými a elektronickými systémy, nativním výstupním rozlišením 4K UHD plus ovládáním pomocí dotykové obrazovky a náhledovým monitorem.

Poskytuje simultánní 4K záznam a streamování. A stejně jako všechny Vizualizéry společnosti WolfVision i toto řešení poskytuje křišťálově čistý obraz.

Více informací se dozvíte na našich stránkách Nowatron Elektronik v sekci produkty.

 

Galerie

NAVRHNEME VÁM ŘEŠENÍ NA KLÍČ

Hledáte technologického partnera? Neváhejte se na nás obrátit.

šipka nahoru