Nové studio České Televize

Česká Televize v pondělí 25.6. 2018 představila novou moderátorskou dvojici v novém, již ne virtuálním, studiu Události, komentáře.

Nové studio České Televize

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizí poskytující své vysílání celoplošně na území České republiky.

S Českou televizí spolupracuje firma Nowatron Elektronik již několik let. V roce 2016 prošlo studio 6 kompletní rekonstrukcí. Česká televize tím reagovala na aktuální vývoj televizního zpravodajství ve světě a zároveň také na potřeby diváků. Z moderního studia začali promlouvat reportéři a moderátoři pořadů Ranní Studio 6, Interview, Horizont, či bloku 90ˈ ČT24. Studio se stavělo úplně od základů a dominuje mu unikátní projekční stěna.

V červnu 2018 představila Česká televize novou moderátorskou dvojici v upraveném studiu 6, v pořadu Události, komentáře.

Novému zpravodajskému studiu nyní dominují dva 55" zakřivené open frame panely značky LG, integrované do kruhového moderátorského stolu. Poloměr ohybu činí 2000 mm, panely mají jas 400 cd/m2 a rozlišení 1 920 x 1 080 bodů. Panely samy o sobě mají tloušťku necelé 4 mm.

OLED technologie poskytuje špičkové podání barev a díky ní ožívá skutečně realistický obraz. OLED technologie (Organic light-emitting diode) je technologie aktivní, která nevyužívá podsvícení. Televizory a monitory s technologií OLED vyvolaly revoluci na poli kvality obrazu a konstrukce. Získaly uznání renomovaných médií, která je označila za zcela novou kategorii zobrazovačů.

 

Galerie

NAVRHNEME VÁM ŘEŠENÍ NA KLÍČ

Hledáte technologického partnera? Neváhejte se na nás obrátit.

šipka nahoru