Kongresové centrum Praha – LED obrazovky

V rámci modernizace KCP jsme dodali a instalovali outdoor a indoor LED obrazovky, které jsou součástí informačního a navigačního systému centra.

Kongresové centrum Praha – LED obrazovky

Čtyři venkovní LED obrazovky P10, každá o velikosti 7,68 x 0,96 m (rozlišení 768 x 96 pixelů), jsou umístěné nad vchody pro veřejnost č. 2, 3, 5 a 10. Obrazovky mají navigační funkci. Návštěvníci se díky nim lépe zorientují a rychleji najdou správný vchod na místo konání jejich akce.

Do prostor recepce KCP jsme dodávali soustavu 5 nezávislých indoor LED obrazovek s označením P4. Každá z těchto obrazovek má rozměr 4,9 x 0,64 m, rozteč 4 mm a rozlišení 1 216 x 160 pixelů. LED obrazovky jsou naprogramované tak, aby tvořily jeden celek. Poskytují souvislý obraz s rozlišením 6 080 x 160 pixelů a zobrazují se na nich informace o dění v různých částech Kongresového centra.

Upoutávky na akce a podrobnosti k nim se zobrazují také na mobilní LED obrazovce P3.9 outdoor, která má rozměr 3 x 1,5 m a rozlišení 768 x 384 pixelů. Housing obrazovky navrhla naše společnost a to včetně pohyblivého systému, díky němuž může být LED obrazovka použita uvnitř KCP i mimo budovu.

Součástí celého zařízení je PC přehrávač, kontrolér a Wifi router, takže administrátor může změnit obsah dálkově a to kdykoliv a kdekoliv v dosahu bezdrátové sítě.

Dalším zdrojem informací jsou dvě fixní outdoor LED obrazovky P39 každá o rozměru 3 x 1,5 m s rozlišením 768 x 384 pixelů. Malá venkovní LED obrazovka P39 o velikosti 1 x 1,5 m s rozlišením 256 x 384 pixelů slouží k poskytnutí prvotní informace pro návštěvníky přicházející od stanice metra.

Instalace byla zrealizována ve spolupráci s firmou POS DIgital s.r.o.

NAVRHNEME VÁM ŘEŠENÍ NA KLÍČ

Hledáte technologického partnera? Neváhejte se na nás obrátit.

šipka nahoru