ClickShare aliance – strategičtí partneři

Společnost Barco se rozhodla spojit s dalšími špičkovými hráči v jejich oborech, aby vytvořila nejlepší řešení pro své zákazníky. Kombinací doplňkových sil můžou společnosti optimalizovat integraci systémů a nabídnout zákazníkovi jednotné řešení. Vytváří tak oboustranně výhodnou situaci pro všechny zúčastněné strany, především pro společné zákazníky.

ClickShare aliance – strategičtí partneři

ClickShare & Jabra

Díky spolupráci Barco ClickShare s audio produkty Jabra můžete přeměnit jakoukoliv místnost na spolupracující pracoviště. Řešení Barco ClickShare Conference a Jabra jsou plně agnostická a fungují se vším a všude. Jednoduše vyberte své zařízení, platformu pro videokonference a zobrazení podle vašeho výběru a klikněte na konferenci. Každý účastník schůzky - vzdálený i přítomný - je viděn a slyšen. Tato přenosná a flexibilní řešení lze také přenášet z jednoho místa na druhé.

Barco Clickhare & Lumens

Společnost Lumens, globální lídr na trhu ProAV oznámila, že jejich výrobky – 4K a Full HD video konferenční kamery a auto-tracking kamery se zapojili do aliance s Barco CliskShare konferenčním systémem. Toto technologické partnerství umožňuje společnostem Lumens a Barco přinést uživatelům inovativní a bezproblémové videokonferenční řešení.

Barco ClickShare & Yamaha Unified Communication

Společnost Yamaha UC otestovala a ocertifikovala několik svých produktů v kombinaci s bezdrátovou konferencí Barco ClickShare pro instalaci v zasedací místnosti.

"Nejlepší nástroje pro digitální spolupráci jsou plynulé a přizpůsobivé, překlenují propast mezi uživateli, aby se mohli připojit odkudkoli a s jakýmkoli zařízením. Progresivní seznam partnerství Yamaha UC zajišťuje, že spolupráce napříč všemi hlavními komunikačními platformami je jednoduchá a efektivní," řekl Michael Fitch, viceprezident prodeje a marketingu ve společnosti Yamaha UC. „Díky tomuto partnerství si uživatelé mohou vybrat řešení, které potřebují, připojit jej a připojit se ke schůzce bez jakéhokoli rozruchu a zvuku, který zní stejně dobře, jako když jste tváří v tvář.“

Produkty Yamaha UC i Barco ClickShare fungují se všemi současnými platformami UC (Unified Communication – Jednotná komunikační platforma).

NAVRHNEME VÁM ŘEŠENÍ NA KLÍČ

Hledáte technologického partnera? Neváhejte se na nás obrátit.

šipka nahoru