Přidejte se na Temnou stranu . . . máme pro Vás DynaBlack

S nejnovější aktualizací software Barco Pulse zpřístupňujeme funkci dynamického kontrastu pro všechny projektory typu UDM a UDX (s plánem na rozšíření této funkce na všechny projekční platformy).

Přidejte se na Temnou stranu . . . máme pro Vás DynaBlack

Co kdybychom Vám řekli, že dokážeme zvýšit kontrastní poměr vašeho projektoru z 2 200:1 až na neuvěřitelných 20 000:1? Nechť Vás síla DynaBlack provází!

Co je kontrastní poměr?

Kontrastní poměr fakticky udává jak velký je rozdíl mezi zobrazením té nejtmavší černé a nejjasnější bílé. Oba tyto odstíny mohou být zobrazeny současně. Vyšší kontrast znamená zobrazení více odstínů a zářivější barvy. To znamená, že projektor s kontrastním poměrem 2 000:1 vytvoří bílý obraz 2 000 krát jasnější než černý obraz.

To je to, co najdete na papíře. Co to ale znamená, když se podíváte na promítaný obraz? Díky vyšším kontrastním poměrům projektor reprodukuje obsah s hlubší úrovní černé a detaily stínu. Zatímco při nízkém kontrastu vypadají černé nebo tmavé oblasti spíše jako šedé. Čím vyšší je kontrastní poměr, tím ostřejší jsou detaily a jemnější odstíny, které uvidíte. Kontrastní poměr je to, čeho je schopna samotná optická soustava projektoru. Některé projektory však obsahují také další nástroje pro zpracování nebo technologie pro zvýšení kontrastu k úpravě kontrastu a jasu na základě zobrazeného obrazu. V tu chvíli mluvíme o dynamických kontrastních poměrech.

Barco DynaBlack

Díky interně vyvinutému inteligentnímu algoritmu vylepšuje DynaBlack kontrastní poměr projektoru UDM / UDX až k 20 000:1! Zní to nejen působivě, ale i výsledky jsou k neuvěření. DynaBlack ztmavuje tmavší scény bez jakékoliv zvyšování latence. Díky vynikajícím úrovním černé se kvalita vašeho obsahu neuvěřitelně zvyšuje a kontrast v tmavých obrazech opravdu vyniká.

Ale nevěřte všemu, co se říká – tohle musíte vidět!

Skvělou zprávou je, že DynaBlack můžete okamžitě začít používat a bez jakýchkoliv dalších nákladů, bez hardwarových změn a můžete stále používat stejné objektivy TLD + jako dříve. Jediné, co musíte udělat, je aktualizovat projektory UDX / UDM. Mimochodem, věděli jste, že tato funkce také snižuje ekologickou stopu vašeho projektoru? Při sledování filmu vám může v průměru ušetřit až 70% spotřeby energie.

Směr DynaBlack po zelené.

 

Galerie

NAVRHNEME VÁM ŘEŠENÍ NA KLÍČ

Hledáte technologického partnera? Neváhejte se na nás obrátit.

šipka nahoru