Barco ClickShare Present

Bezdrátový prezentační systém pro hybridní spolupráci

Barco ClickShare Present

ClickShare Present, bezdrátový prezentační systém, který Vám zajistí bezproblémovou hybridní spolupráci v zasedacích a konferenčních místnostech, které jsou vybaveny stávajícím konferenčním systémem. Potíže s kabelovým sdílením z Vašeho notebooku v Microsoft Teams nebo Zoom Room jsou pryč. Pryč jsou i nesnáze s připojením ke konverzaci Vašich hostů a návštěvníků. Pryč je nepořádek a ztráta Vašeho času s obtížným připojením notebooku k systému v místnosti. S ClickShare Present můžete sdílet prezentace snadným, uživatelsky přívětivým a bezproblémovým způsobem, aniž byste museli bojovat s dráty, kabely a adaptéry.

ClickShare C-5 je vhodný do menších zasedacích místností a lze jej použít jako samostatné zařízení nebo v kombinaci s vaší již vybavenou konferenční místností, umožňuje hybridní schůzky ve stávajících systémech Microsoft Teams, Zoom, Webex, apod. s jednoduchým bezdrátovým sdílením obsahu na jedno kliknutí.

ClickShare C-10 přináší hybridní spolupráci pomocí jednoho kliknutí do středních a velkých zasedacích místností a umožňuje dvěma lidem sdílet svůj obsah na displeji současně, z jakéhokoli zařízení s plnou podporou BYOD.

NAVRHNEME VÁM ŘEŠENÍ NA KLÍČ

Hledáte technologického partnera? Neváhejte se na nás obrátit.

šipka nahoru