DISPLEJE

Nabízíme displeje nejrůznějších typů a technologií – klasické LCD, vysokosvítivé, dotykové, venkovní, výsuvné či atypického tvaru, malé i velké.
Jan Habětín

Jan Habětín

Projekční a prezentační technika; Obrazové stěny; Displeje; Broadcast +420 251 614 073

Využití displejů

V naší nabídce najdete širokou škálu zodolněných displejů pro jakékoliv aplikace.

Od jednoduchých modelů pro reklamní účely a informační panely až po profesionální displeje určené pro nepřetržitý provoz v nejnáročnějších podmínkách, kde se vyžaduje naprostá spolehlivost a přesnost zobrazení.

Displeje dodáváme také zodolněné

Dokážeme navrhnout vhodné řešení do zasedací místnosti či obchodního centra, pro venkovní aplikace, s dotykovou vrstvou či zvýšeným rozsahem provozních teplot i pro simulace, řídící a dohledová centra.

Displeje mohou být rovněž vybavené bezpečnostním sklem či integrovaným počítačem a umožňovat vzdálenou správu, nebo mohou být zodolněné vůči vibracím i rázům a umožňovat tak instalaci v dopravních prostředcích.

REALIZOVANÉ ZAKÁZKY

RED HAT Brno

Americká firma Red Hat otevřela v Brně novou multifunkční budovu v technologickém parku. Místní pobočka je největším....

Infocentrum třetího tisíciletí v Hradci Králové

Město Hradec Králové ležící na soutoku řek Labe a Orlice, uvítá turisty, ale i obyvatele tohoto regionu, do moderního....

Zobrazit reference z dané kategorie

Nabízené produkty

Zobrazit produkty

Naši dodavatelé

Zobrazit dodavatele

NAVRHNEME VÁM ŘEŠENÍ NA KLÍČ

Hledáte technologického partnera? Neváhejte se na nás obrátit.