Česky
  Nowatron.cz   /    AKTUALITY

Sono Centrum v Brně


4.11.2014 Společnost SONO Records otevřela v moravské metropoli multifunkční klubový prostor Sono Centrum s přilehlou restaurací a hotelem. Nepřehlédnutelná novostavba vyniká neotřelým a moderním designem, uvnitř navíc nadstandardním komfortem a vybavením. Na této unikátní budově nechybí ani LED obrazovka, na níž se zobrazují informace o připravovaném programu. Dodávku a instalaci LED displeje zajistila společnost Nowatron Elektronik.

LED displej Barco
Upoutávky na program hudebního klubu, nebo informace o restauraci a hotelu, se zobrazují na LED obrazovce Barco instalované za sklem ve třetím podlaží budovy. Displej o rozměru 3,58 m x 1,35 m je sestavený z modulů Barco SLite 10XP v konfiguraci 4 x 2.

Pro Sono Centrum byla navržena modulární LED obrazovka Barco SLite 10XP s rozlišením (rozteč pixelů) 10 mm, vynikající úrovní jasu (6 500 nitů) a kontrastem 2 000 : 1. LED moduly SLite 10XP určené pro venkovní instalace přinášejí špičkovou kvalitu obrazu i na přímém slunci. Dokonalou uniformitu barev a rovnoměrný obraz bez nežádoucího blikání zajišťují technologie System Color Signature, True Color Reproduction™ a True Motion Reproduction. Poskytují perfektní obraz po celé ploše obrazovky a to po celou dobu její životnosti. Barco SLite 10XP nabízí optimální podmínky pro sledování z různých pozorovacích úhlů, umožňuje nepřetržitý a bezporuchový provoz.

Vizualizační systémy Barco = chytřejší zítřek

V roce 1800 žila na planetě Zemi 1 miliarda lidí, z toho 3% přebývala v městských oblastech. Dnes, jen o 216 let později, se počet...
Celý článek 

Odběr novinek
Vyplňte Vaši adresu, chcete-li dostávat informace o novinkách, aktuální cenové nabídky nebo náš newsletter
E-mailem

Copyright © 2011 Nowatron Elektronik s.r.o. All rights reserved
Powered by:
  Design: