Česky

Seznamte se s modely řady Jr Event Master


10.6.2016 Barco rozšiřuje portfolio produktů pro zpracování obrazu řady Event Master o další dva modely a to E2 Jr a S3-4K Jr.

Nové modely Jr jsou ideální pro použití na malých i středně velkých akcích, ale umožní proniknout i do dalších segmentů trhu. Nejlépe poslouží profesionálům na vysoce náročných, ale i na jednodušších akcích. Menší firmy mohou těžit z uznávané technologie, pokročilých funkcí a z rozlišení 4K za atraktivní cenu.

Rozšiřitelnost
Modulární konstrukce produktů řady Event Master přináší všestrannost a flexibilitu. Díky tomu mohou profesionálové podle svých potřeb snadněji provést upgrade E2 Jr na plnohodnotný systém E2 a S3-4K Jr na S3-4K. Jediné, co je zapotřebí udělat, je zakoupit a nainstalovat další karty do svého systému. Hlavní karty série Event Master jsou společné pro celý sortiment.

Modely Jr
E2 Jr je vybaven stejným počtem 4 RU jako E2, nabízí 16 vstupů, 8 výstupů a 8 mixů. S3-4K Jr se dodává s 8 vstupy, 4 výstupy a 2 mixy se stejným počtem 3 RU jako S3-4K. Tak jako E2 a S3-4K i modely Jr jsou ovládány stejným rozhraním Event Master Tollset, přes platformu GUI, které poskytuje intuitivní přístup ke konfiguraci systému. Event Master Tollset umožňuje snadné programování předvoleb a ovládání systému, ať už běží na programech Mac nebo Windows PC. E2 Jr a S3-4K Jr jsou rovněž kompatibilní s kontroléry EC-50 a EC-200.

4K v jádru systému
Rozlišení 4K se stává běžným požadavkem ve světě AV techniky. 4K je revoluční zobrazovací technologie a mění kvalitu obrazu, tím, že poskytuje 4x vyšší rozlišení než 1080p Full HD – s větší strukturou a ostřejšími detaily. Systémy Barco Event Master a kontroléry splňují i převyšují tato rostoucí očekávání. Excelují kvalitou obrazu, množstvím vstupů/výstupů, rozšiřitelností a dlouhou životností, takže tato řada produktů tvoří nejkomplexnější řešení pro 4K zpracování obrazu na trhu.

Doporučené výrobky

OLS-3201 TGB, PGB, PTGB

Univerzální dotykový 32" displej s ochranným sklem a s reproduktory. Dotyková vrstva...

Jaký je rozdíl mezi přední a zadní projekcí?

Přední a zadní optické projekční plochy poskytují mnoho výhod. Oba typy nabízejí lepší kontrast a jas v porovnání s konvenčními difůzními projekčními plochami. Jaké jsou...
Celý článek 

Rozdělení projekčních pláten

Plátna se dělí na tři typy dle povrchu a schopnosti odrážet světlo.
Celý článek 

Odběr novinek
Vyplňte Vaši adresu, chcete-li dostávat informace o novinkách, aktuální cenové nabídky nebo náš newsletter
E-mailem

Copyright © 2011 Nowatron Elektronik s.r.o. All rights reserved
Powered by:
  Design: