Česky

High End Systems a Barco přinášejí kreativitu a flexibilitu projektorům s vysokým světelným výkonem


27.6.2014 Belgický výrobce představil digitální High Definition zrcadlové systémy MMS-100 a MMS-200 určené pro projektory modelové řady Barco HDX, HDF a HDQ.
Použití vlastních velkých opticky plochých zrcadel s přední reflexní vrstvou a načerpané odborné zkušenosti firmy High End Systems zajistily modelům MMS ostrý, jasný a neuvěřitelně detailní obraz s vysokým rozlišením, zejména v kombinaci s výkonnými projektory Barco, včetně modelu HDQ s jasem 40.000 lumenů.
Systém MMS umožňuje nainstalovat projektor v jeho přirozené poloze, bez nutnosti použití složitých závěsných mechanizmů či jeho umisťování v krkolomných pozicích. Potom už zrcadla systému MMS, ovládaná vzdáleným přístupem, odvedou veškerou práci – jednoduše promítnou obraz na požadované místo na pódiu nebo kdekoliv na výstavě dle zadaného příkazu designéra.
Modely MMS se ovládají přes rozhraní DMX nebo Art-Net. V blízké budoucnosti bude možno MMS propojit pomocí softwaru Barco Projector Toolset, umožňující rychlé a jednoduché nastavení v mnoha aplikacích.
K dispozici jsou dvě verze, a to MMS-100 včetně media serveru Axon HD onboard a zrcadlo MMS-200.
Odběr novinek
Vyplňte Vaši adresu, chcete-li dostávat informace o novinkách, aktuální cenové nabídky nebo náš newsletter
E-mailem

Copyright © 2011 Nowatron Elektronik s.r.o. All rights reserved
Powered by:
  Design: