Česky

AV technika pro RED HAT


2.8.2017 Americká firma Red Hat otevřela v Brně novou multifunkční budovu, která poskytuje svým zaměstnancům pracovní prostředí snů. Ti nejlepší vývojáři od nás i ze zahraničí zde mají dokonalé podmínky pro svoji práci. Místní pobočka je největším vývojovým centrem společnosti na světě. Nová budova v technologickém parku je vybavená AV technikou, kterou dodala a instalovala společnost Nowatron Elektronik.

  • 11 velkých zasedacích místností je vybaveno videokonferencemi
  • 24 menších zasedacích místností je vybaveno LCD displeji
  • Celkem dodáno a instalováno 51 ks LCD displejů + 16 ks 55“ bezrámečkových Orion LCD displejůPracovní prostředí snů
Moderně pojatý koncept nové budovy splňuje jednotné celosvětové standardy společnosti podle osvědčených konceptů. Vybrané značky, shodné moduly nebo počty zásuvek, se aplikují po celém světě. Red Hat si zakládá na firemní kultuře a svým zaměstnancům dopřává relaxační zóny, herny, společné kuchyňky a neformální prostory určené k odpočinku (masáže, posilovnu apod.). To vše proto, aby se v práci cítili příjemně a uvolněně. Nábytek je flexibilní, umožňuje například volitelné nastavení výšky stolů. Mohou si také vybrat, jestli se jim lépe pracuje v prostředí open space, nebo zvolí raději klidnější uzavřený prostor pro lepší koncentraci. Prostě vše se přizpůsobuje potřebám zaměstnanců.


AV technika pro 35 zasedacích místností
Nová budova má čtyři patra a dvě křídla. V každém křídle je jedna serverovna, kde se soustřeďuje zpracovávání přenosu signálů. Serverovny představují srdce celého systému. V budově se nachází několik typů zasedacích místností. Největší z nich jsou vybavené videokonferencemi s dvěma LCD displeji. Celý systém je nastavený automatizovaně, aby ho uživatelé mohli využívat bez složitého nastavování nebo ovládání. Na tomto principu funguje 11 zasedaček. Dalších 24 menších zasedaček jsou řešené lokálně bez přenosu signálu do serverovny. Každá zasedací místnost má LCD displej a variabilní počet přípojných míst. LCD displeje jsou instalované také v dalších prostorech, jako třeba v kuchyňkách nebo v posilovně a běží na nich programy pro zaměstnance, nebo upoutávky na akce. Pro společnost Red Hat jsme dodali celkem 51 ks LCD displejů.


Multifunkční prostor
Nejvyšší patro nové budovy slouží jako multifunkční prostor. Lze jej využít buď jako jednu velkou místnost nebo rozdělit na dvě části a obě části disponují audiokonferencemi. Prostor je pokrytý stropními mikrofony, což zajišťuje pohodlnou a efektivní spolupráci – tj. volný pohyb v celém prostoru. Ani zde nechybí projekce a velkoplošný displej. Neformálnost místa dotváří prostorná terasa s velkým výhledem.


Obrazová stěna z bezrámečkových displejů ve vstupní hale s 8K rozlišením
Výrazným reprezentativním prvkem je velká obrazová stěna ve vstupní hale, která zaujme každého příchozího. Stěna se skládá z 16 ks 55“ LCD bezrámečkových displejů zn. Orion, které poskytují celkové rozlišení 8K. Na velkoplošné obrazovce se zobrazují různé firemní prezentace a upoutávky.Red Hat Czech s.r.o. v Brně
Společnost Red Hat, Inc. patří k předním poskytovatelům open source softwarových řešení. Poskytuje služby v oblastech jako cloud computing, middleware, operační systémy, virtualizace, datová úložiště a mobilita. Firma dlouhodobě expanduje a její pobočky najdete po celém světě. Brněnská pobočka Red Hat Czech s.r.o. zde působí už 11 let a zaměstnává 1000 lidí, 100 stážistů a 200 studentů aktivně zapojených do spolupráce. V červnu tohoto roku rozšířila společnost své působení a díky rostoucímu zájmu organizací využívajících výhod open source technologií otevřela v technologickém parku již čtvrtou budovu. Multifunkční budova má za cíl přitáhnout a udržet ty největší talenty z ČR i ze zahraničí. Moravská metropole je vnímána jako významné centrum inovací a slouží jako jedno z klíčových inženýrských center společnosti Red Hat v celosvětovém měřítku.

Doporučené výrobky

OLS-3201 TGB, PGB, PTGB

Univerzální dotykový 32" displej s ochranným sklem a s reproduktory. Dotyková vrstva...

Jaký je rozdíl mezi přední a zadní projekcí?

Přední a zadní optické projekční plochy poskytují mnoho výhod. Oba typy nabízejí lepší kontrast a jas v porovnání s konvenčními difůzními projekčními plochami. Jaké jsou...
Celý článek 

Rozdělení projekčních pláten

Plátna se dělí na tři typy dle povrchu a schopnosti odrážet světlo.
Celý článek 

Odběr novinek
Vyplňte Vaši adresu, chcete-li dostávat informace o novinkách, aktuální cenové nabídky nebo náš newsletter
E-mailem

Copyright © 2011 Nowatron Elektronik s.r.o. All rights reserved
Powered by:
  Design: