Česky
  Nowatron.cz   /    O FIRMĚ

HISTORIE

Firma Nowatron působí na českém a slovenském trhu již více než 40 let. Zpočátku sídlila ve Vídni a do bývalého Československa (ČSSR) pronikala přes podniky zahraničního obchodu. Později, díky společenským změnám, přesunula své sídlo přímo do České republiky a na Slovensko.
Znalost trhu, spolupráce s významnými světovými dodavateli a načerpané zkušenosti, vytvořily v roce 1992 podmínky pro vznik české společnosti Nowatron Elektronik, spol. s r. o. V roce 1993 se Nowatron Elektronik stává partnerem belgické společnosti Barco a na český i slovenský trh začíná dodávat produkty a řešení tohoto uznávaného světového výrobce.

SOUČASNOST

Spolupráce s belgickým dodavatelem Barco zajistila naší společnosti prudký rozvoj v oblasti profesionálních zobrazovacích systémů. Za více než dvacetileté partnerství se nám podařilo zrealizovat velké množství prestižních a velice úspěšných instalací, za něž jsme získali ocenění od společnosti Barco, která vyzdvihla naši vynikající dlouholetou spolupráci napříč všemi divizemi, dobré prodejní výsledky a vysokou úroveň služeb v oblasti obchodu i servisu.

Dlouhodobě udržujeme stabilní portfolio dodavatelů a sortiment produktů. Orientujeme se na oblast průmyslových a odolných počítačů, na speciální monitory, velkoplošné zobrazovací systémy, projekční a prezentační techniku.
Moderní technologie, vysoká odbornost, profesionalita, vynikající služby – to vše dnes umožňuje společnosti Nowatron Elektronik, kromě dodávky jednotlivých zařízení, nabízet kompletní technická řešení na klíč. Příklady těchto řešení jsou např. školicí střediska, konferenční sály, muzea, kongresová a informační centra, sportovní stadiony, reklamní a informační systémy, dispečerská pracoviště, digitální kina, planetária, 3D stereoskopická projekce, virtuální realita a mnoho dalších.

Nowatron Elektronik, spol. s r. o., naleznete v Praze, Brně a Bratislavě.

STABILNÍ KOLEKTIV

Silnou stránku naší společnosti představují její lidé, které pojí s Nowatronem dlouholeté pracovní a přátelské vztahy. Roky zkušeností, odborné znalosti, ale hlavně loajalita vůči firmě, vytvářejí z tohoto kolektivu profesionální a spolehlivý tým. Proto dokážeme oslovit, získat a především si udržet přízeň zákazníka i v silném konkurenčním prostředí.

SERVISNÍ PODPORA

Společnost Nowatron Elektronik neustále investuje mnoho energie i prostředků do zkvalitňování servisu a technické podpory, s cílem zajistit dlouhodobě spolehlivý provoz dodaných zařízení a precizní nastavení po celou dobu jejich životnosti. V případě instalací s nepřetržitým provozem, u nichž nesmí dojít k delšímu výpadku, dokážeme zajistit nepřetržitou podporu 24/7 a minimalizovat případnou dobu opravy.

Vzhledem k vynikajícím teoretickým i praktickým znalostem servisních pracovníků, a odpovídajícímu technickému zázemí, poskytujeme služby na vysoké úrovni. Odborné znalosti a schopnosti našich techniků využívá i belgický výrobce Barco při instalaci svých dispečerských systémů po celém světě.

GARANCE KVALITY

Garantem kvality poskytovaných služeb je členství firmy v Asociaci systémové AV integrace (ASAVI) a od roku 2003 zavedení programu kvality dle standardu ISO 9001. Nowatron Elektronik, spol. s r. o., zavedla a používá systém managementu kvality v oboru prodej a servis výpočetní, prezentační a vizualizační techniky.

Jsme také držiteli certifikace environmentálního managementu dle normy ISO 14001, která byla vyvinuta pro identifikaci, kontrolu a řízení v oblasti životního prostředí pro průmysl a obchod.

Jako dovozce elektrozařízení splňujeme zákonné povinnosti v oblasti sběru a recyklace použitých osvětlovacích zařízení (jsme držiteli osvědčení Ekolamp).

Na základě osvědčení Eko-kom provádíme třídění, recyklaci a využití obalového odpadu podle evropských standardů.

DODAVATELÉ – VÝROBCI

Nowatron Elektronik se zaměřuje na spolupráci s renomovanými světovými výrobci. Dokážeme tím poskytnout zákazníkovi záruku kvalitního sortimentu
a garanci dlouhodobé podpory. Portfolio dodavatelů, které naše společnost zastupuje na českém a slovenském trhu, se neustále vyvíjí a zkvalitňuje s ohledem na požadavky zákazníků. Nejdelší obchodní partnerství jsme zahájili v roce 1993 s belgickým výrobcem Barco, který patří k světovým lídrům v oblasti projekční techniky a zobrazovacích systémů.
Odběr novinek
Vyplňte Vaši adresu, chcete-li dostávat informace o novinkách, aktuální cenové nabídky nebo náš newsletter
E-mailem

Copyright © 2011 Nowatron Elektronik s.r.o. All rights reserved
Powered by:
  Design: