Česky

Barco UniSee – bezrámečková LCD videostěna


14.11.2017

Videostěna je výjimečná kvalitou obrazu, snadnou instalací a obsluhou, ale především spolehlivostí. Překonává tradiční LCD videostěny ve všech směrech a ovlivní další vývoj trhu v této oblasti. Barco UniSee je vhodným řešením například do recepcí, dispečerských sálů, zážitkových center, velkých konferenčních sálů, značkových obchodů a mnoho dalších míst.

Bezešvá videostěna, inovativní montážní systém

Videostěna je vybavena technologií NoGap, díky níž jsou mezery mezi jednotlivými LCD panely sotva postřehnutelné. NoGap také umožňuje zobrazení obsahu přes celou plochu videostěny bez rušivého přechodu.

Společnost Barco vytvořila speciální montážní konstrukci UniSee Mount, aby dosáhla co nejmenší mezery mezi jednotlivými panely a nedošlo k poškození jejich okrajů. Tato revoluční montážní konstrukce využívá sílu gravitace, dokáže dokonale a automaticky zarovnávat panely – a zároveň je v tomto stavu udržet. UniSee Mount usnadňuje nastavení i údržbu stěny a umožňuje také rychlou demontáž jednotlivých panelů.


Automatická kalibrace v reálném čase pro dokonalou uniformitu

Sense X, automatický systém pro kalibraci barev a jasu v reálném čase s nepřetržitým provozem, zajišťuje, že celá stěna stále poskytuje dokonale sladěný obraz. Výrobce Barco také přepracoval design panelů tak, aby zabránil všem možným změnám jasu od středu k okrajům. Výsledkem je unikátní homogenita v rámci jednoho panelu i v rámci celé stěny.

Snadná diagnostika a servis

Vzhledem k tomu, že videostěny bývají často součástí kritických aplikací, společnost Barco podnikla veškerá možná opatření, aby zajistila jejich maximální spolehlivost – displeje lze například vybavit externími redundantními zdroji. Platforma je postavena tak, aby mohla být snadno diagnostikována a servisována. Softwarová platforma UniSee Connect, která spravuje celou videostěnu, automaticky přiřazuje i kalibruje panely, slouží zároveň jako jediný bod pro připojení vzdálené diagnostiky a ovládání.

Doporučené výrobky

PN-V602

Profesionální bezrámečkový LCD displej 60" s vysokým jasem 1500 cd/m2, navržený pro...

Proč používat LED obrazovky?

LED obrazovky představují ideální řešení pro venkovní instalace, ale s úspěchem se využívají také na koncertech a výstavách, kde se používá silné umělé osvětlení.
Celý článek 

Princip LED technologie a LED obrazovky

Princip LED technologie (light-emitting diode) - jedná se o 3 diody (červená, zelená, modrá), které si při svitu a pohledu z dostatečné vzdálenosti spojí do...
Celý článek 

Podpora

Hledáte informace o produktu?

Produkty jsou rozděleny do přehledných kategorií. Ke každému produktu se váže popis, technická specifikace, datasheet a jeden či více obrázků. Pokud nenajdete požadované informace, nebo...
Odběr novinek
Vyplňte Vaši adresu, chcete-li dostávat informace o novinkách, aktuální cenové nabídky nebo náš newsletter
E-mailem

Copyright © 2011 Nowatron Elektronik s.r.o. All rights reserved
Powered by:
  Design: