Česky

Smart Laser kinoprojektory Barco


22.6.2017
Společnost Barco rozšiřuje své portfolio o dva laserové kinoprojektory určené pro velká plátna s jasem až 33 000 lumenů a rozlišením 2K nebo 4K. 

Smart Laser projektory Barco umožňují jejich majitelům eliminovat veškeré potíže a náklady spojené s lampami, to znamená snížit celkové náklady a zjednodušit jejich provoz, ale především poskytují vynikající kvalitu obrazu. Barco nabízí celkem 15 laserových projektorů, včetně novinek DP2K-32BLP a DP4K-32BLP, což je nejširší laserové portfolio v oboru.

Majitelé kinoprojektorů ušetří náklady na elektřinu až o 50% a navíc se zbaví nákladných 6 500 W xenonových výbojek. Se záručním programem SmartCare společnosti Barco se nemusí starat o to, jak se světelný výstup projektoru bude vyvíjet v průběhu času. Program poskytuje 10 bezstarostných let provozu díky vynikající kvalitě obrazu a zaručenému světelnému výkonu.

Pokud už některý kinosál využívá kinoprojektor Barco Xenon 32B, může si současný projektor přizpůsobit na laserovou technologii, aniž by bylo potřeba investovat do zcela nového modelu. Modulární design kinoprojektorů Barco umožňuje na místě nahradit lampový modul za laser-fosforový. Jedná se o přijatelný způsob, jak skoncovat s nákladnými xenonovými výbojkami.

Laserová projekce zaujímá významnou roli v kinoprůmyslu. Divákům přináší kvalitnější zážitek z projekce a kinařům splňuje požadavky, aby byl provoz jednodušší a docílili nižších provozních nákladů na provoz i údržbu. Široké portfolio kinoprojektorů Barco dokáže nabídnout řešení pro jakoukoliv velikost plátna. Laserová projekce pronikla do kin teprve před rokem, přesto má Barco již více než 1500 instalací po celém světě.

Čištění akrylátových matnic

Při čištění nebo vytírání postupujte tak, že na přední straně matnice (s lentikulárním profilem) stírejte plochu nahoru a dolů ve směru profilů na ploše. Nanesený...
Celý článek 

Podpora

Hledáte informace o produktu?

Produkty jsou rozděleny do přehledných kategorií. Ke každému produktu se váže popis, technická specifikace, datasheet a jeden či více obrázků. Pokud nenajdete požadované informace, nebo...
Odběr novinek
Vyplňte Vaši adresu, chcete-li dostávat informace o novinkách, aktuální cenové nabídky nebo náš newsletter
E-mailem

Copyright © 2011 Nowatron Elektronik s.r.o. All rights reserved
Powered by:
  Design: